Reklama

Zapraszamy na Debatę wyborczą Korso

Opublikowano:
Autor:

Zapraszamy na Debatę wyborczą Korso  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Redakcja Tygodnika Regionalnego Korso i portalu Korso.pl organizuje debatę wyborczą kandydatów do parlamentu. Wydarzenie odbędzie się w czwartek, 26 września, o godz. 17 w auli uniwersyteckiej w budynku przy ul. Skłodowskiej (szkoła podstawowa nr 7).

Drodzy czytelnicy! Dobrze zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest rola mediów lokalnych w przygotowaniu społeczeństwa do wyborów parlamentarnych. Dlatego właśnie wychodzimy z inicjatywą zorganizowania debaty kandydatów na posłów. Stawiamy przede wszystkim na kandydatów mieleckich.

Zaproszenia na debatę wyślemy do wszystkich zarejestrowanych w naszym okręgu komitetów wyborczych. Debata będzie miała formę otwartą i liczymy na obecność czytelników na tym wydarzeniu. Tak jak podczas naszej debaty europejskiej, tak i teraz planujemy zorganizować dla państwa transmisję na "żywo" z tego wydarzenia, z myślą o wszystkich, którzy nie będą mogli w nim uczestniczyć. Produkcję transmisji przygotuje firma "Lajwy z Mielca". 

Partnerem debaty jest Wyższa Szkoła Gospodarki i Zarządzania w Mielcu. Wstęp na to wydarzenie będzie bezpłatny. Jeśli chodzi o zasady debaty, to wstępnie przygotujemy kilka pytań do naszych kandydatów. Każdy z nich będzie miał ograniczony czas na udzielenie odpowiedzi. Będzie też seria zadawania pytań swoim rywalom, a debatę zakończą pytania z sali od czytelników. Pytania od czytelników będziemy także zbierać z naszych mediów społecznościowych. Obszerna relacja z debaty znajdzie się na naszym portalu Korso.pl, a także na łamach tygodnika.

Szczegóły na naszym wydarzeniu na Facebooku

Ostateczną listę uczestników debaty podamy dzisiaj - poniedziałek - 23 listopada o godz. 15:00 

wstępna lista uczestników:

1. PSL Koalicja Polska - Monika Skowrońska - Ziomek
2. Skuteczni P. Liroya-Marca - Artur Mryczko
3. Lewica - Kazimierz Gacek
4. Konfederacja Wolność i Niepodległość - Piotr Fila
5. Prawo i Sprawiedliwość - Fryderyk Kapinos
6. Koalicja Obywatelska - Krystyna Skowrońska

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE