Reklama

Zagłosuj na teledysk z ZST Mielec na TVN

Opublikowano:
Autor:

Zagłosuj na teledysk z ZST Mielec na TVN - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zespół Szkół Technicznych w Mielcu za pośrednictwem kanału TVN walczy o wygraną, którą ma być koncert Dawida Kwiatkowskiego. Zadaniem uczniów było stworzenie teledysku do hitu młodego piosenkarza. Od naszych głosów zależy, czy spełnią oni swoje marzenie. Dzięki wygranej mogą pomoc również samej szkole.

Zadanie uczniów było następujące: obejrzeć teledysk Dawida Kwiatkowskiego do piosenki „Szkoła” nagrany na planie serialu TVN. Pobrać muzykę ze strony internetowej TVN-u i stworzenie ze znajomymi własnego teledysku. Czas mają do 2 listopada, ale już 28 października gotowy materiał z Zespołu Szkół Technicznych w Mielcu pojawił się na stronie szkola.tvn.pl
O tym, kto wygra, zdecyduje jury z Dawidem Kwiatkowskim na czele.
8 listopada na podanej stronie pojawi się lista dwunastu najlepszych i najbardziej kreatywnych, zdaniem jurorów, teledysków.

--------------------------------------
UWAGA!
TRWA DRUGI NABÓR DO MISS MIELCA 2017. ZGŁOŚ SWÓJ UDZIAŁ DO 18 LISTOPADA!
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
TUTAJ.
--------------------------------------

Wygrana w rękach internautów!

Od 8 listopada do 17 listopada – wszystko w rękach internautów! To oni, głosując na najlepszy, ich zdaniem, teledysk, wybiorą ten zwycięski! Wyniki głosowania i szczęśliwych zwycięzców ogłoszone będą 18 listopada.

Jeśli teledysk uczniów z ZST z Mielca zwycięży, jego twórcy wygrają dwa bilety na koncert Dawida Kwiatkowskiego!
Dodatkowo, jeśli dyrekcja szkoły wyrazi zgodę, Telewizja TVN przekaże wybrany przez nią sprzęt edukacyjny o wartości minimum 20000 zł brutto oraz umożliwi organizację ekskluzywnego koncertu Dawida Kwiatkowskiego w Zespole Szkół Technicznych w Mielcu.
Jest więc o co walczyć.

Zobacz teledysk (KLIKNIJ W ZDJĘCIE) uczniów mieleckiej szkoły i nie przegap terminu głosowania, jeśli znajdzie się on wśród najlepszej dwunastki:


 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE