Reklama

Zagłosuj na swoją Seniorkę Mielca

Opublikowano:
Autor:

Zagłosuj na swoją Seniorkę Mielca - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Ruszyło głosowanie na Najsympatyczniejszą Seniorkę Korso w ramach Plebiscytu na Najsympatyczniejszą Seniorkę Mielca. Korso jako patron główny daje szansę mieszkańcom miasta na oddanie głosu na swoją faworytkę. Kupony dostępne są w najnowszym numerze naszego tygodnika.

Głosować może każdy do 9 listopada. Pierwszy kupon dostępny jest w Korso z 4 października. Kolejne będą publikowane 11, 18, 25 października oraz 2 (ze względu na Wszystkich Świętych wydanie przeniesione na środę) i 8 listopada 2016 wraz z informacjami o kandydatkach.

Co istotne, jedna osoba może oddać swój głos tylko jeden raz. Powtarzające się nazwisko głosującego będzie traktowane jako jeden głos. Tylko kupony oryginalne będą brane pod uwagę.
 

Pozostałe informacje, w tym, gdzie oddawać kupony, w REGULAMINIE dostępnym poniżej.

Zachęcamy do głosowania na Najsympatyczniejszą Seniorkę, zwłaszcza, że taki konkurs w historii Mielca organizowany jest po raz pierwszy.

Nazwiska kandydatek, informacje na ich temat, zdjęcia oraz inne informacje dotyczące Dni Seniora znajdziecie w najnowszym numerze Korso. Szczegóły: Tygodnik Regionalny Korso 40/2016.

O inicjatywie pisaliśmy również tu: Trwa nabór do konkursu Najsympatyczniejsza Seniorka Mielca.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE