Reklama

Za zabójstwo żony sąd skazał Mariusza K. na 25 lat więzienia. [Z ostatniej chwili]

Opublikowano:
Autor:

Za zabójstwo żony sąd skazał Mariusza K. na 25 lat więzienia. [Z ostatniej chwili] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości -Ty morderco zniszczyłeś mi całe życie! – krzyknęła dzisiaj matka zamordowanej Moniki do Mariusza K. którego policjanci prowadzili do sali sądowej w Tarnobrzegu. Jak stwierdził sąd, mężczyzna w sylwestrową noc 2017 roku zamordował swoją żonę w domu w Kiełkowie. Pozbawił ją życia zadając jej trzy śmiertelne ciosy w okolice szyi i klatki piersiowej.

Dzisiaj po południu Mariusz K. został skazany za zamordowanie swojej żony oraz znęcanie się nad rodziną na 25 lat pozbawienia wolności. O taki wymiar kary wnosił prokurator. Natomiast pełnomocnik pokrzywdzonej rodziny oraz kurator małoletniej córki oskarżonego i zamordowanej wnosili o najwyższy wymiar kary czyli dożywocie. Obrona jak i sam oskarżony poprosili sąd o sprawiedliwy wyrok

  – Chciałbym przeprosić całą rodzinę i dzieci, które mam nadzieje, że kiedyś mi wybaczą – powiedział przed odczytaniem wyroku Mariusz K. Sąd ogłaszając wyrok nie miał wątpliwości co do winy mężczyzny. A zasłanianie się przez niego niepamięcią uznał za nieudolną linię obrony. Zostało również zasądzone przez sąd kosztem Mariusza K. finansowe zadośćuczynienie na rzecz pokrzywdzonych córek w wysokości 200 tys złotych.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE