Reklama

Z regionu: Powiedział żonie, że chce ze sobą skończyć. Próbował rzucić się do Wisły

Opublikowano:
Autor:

Z regionu: Powiedział żonie, że chce ze sobą skończyć. Próbował rzucić się do Wisły - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dzięki szybkiej interwencji szczucińskich policjantów, żyje 44-latek, który usiłował rzucić się do Wisły. 1 lipca mężczyzna wychodząc z domu poinformował swoją żonę, że chce skończyć ze sobą. Zdesperowana kobieta zaczęła prowadzić poszukiwania małżonka na własną rękę, jednakże po czterech godzinach, nie mogąc nigdzie go znaleźć, powiadomiła policję

Patrol dzielnicowych z Komisariatu Policji w Szczucinie natychmiast przyjechał na  wał wiślany, gdzie znajdowała się zgłaszająca. Mundurowi w rozmowie z kobietą uzyskali informację, że zachowanie jej męża od kilku dni było podejrzane, gdyż wysprzedał on wszystkie rzeczy związane ze swoim  hobby, a w rejonie gdzie się obecnie znajdują  zgłaszająca znalazła jego buta.

Policjanci postanowili pieszo, drogą gruntową sprawdzić wał rzeki pomiędzy gęstymi zaroślami. W trakcie poszukiwań wielokrotnie wykonywali telefony do zaginionego, na które nie odpowiadał. Po przejściu ok. 1 km usłyszeli odgłosy dobiegające z brzegu rzeki.

Pokonując gęste zarośla policjanci dostrzegli mężczyznę rozebranego do pasa, który kierował się w stronę koryta rzeki chcąc do niej wskoczyć. Szczucinianin nie reagował na polecenia funkcjonariuszy. Policjanci pobiegli więc w jego kierunku i  uniemożliwili mu skok do rzeki.

Następnie doprowadzili mężczyznę do drogi i  przekazali go przybyłej na miejsce załodze pogotowia ratunkowego, która zabrała go  do szpitala.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE