Reklama

Z Regionu. Policjanci pomogli odnaleźć zaginionego pupila!

Opublikowano:
Autor:

Z Regionu. Policjanci pomogli odnaleźć zaginionego pupila!  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Szczucińscy mundurowi w miniony czwartek (27.08.br.) pomogli w odnalezieniu psa zrozpaczonej rodzinie. Nieoceniony był widok okazywanej radości ze strony właścicieli, gdy ich pupil wrócił cały i zdrowy do domu.

 

W czwartek ok. godz. 21.00. dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej otrzymał zgłoszenie od mieszkanki Brzezówki dotyczące zaginięcia owczarka niemieckiego.

Kobieta poinformowała, że jej piesek nie słyszy i niedowidzi z uwagi na osiągnięty wiek 13 lat. Właścicielka poprosiła o pomoc w jego odnalezieniu i nie traciła nadziei, że ukochany członek rodziny odnajdzie się i wróci do domu. Otrzymane zgłoszenie wraz z rysopisem zaginionego pupila dyżurny przekazał podległym patrolom.

Sierż. Ramocki Michał oraz sierż. Katarzyna Maroszek pełniący służbę na terenie miasta i gminy Szczucin szukali zaginionego czworonoga nie tylko w rejonie służbowym, ale także na jednym z portali społecznościowych, gdzie odnaleźli ogłoszenie mieszkanki m. Brzezówka mówiące o fakcie, błąkania się psa w rejonie jej miejsca zamieszkania.

Opis zwierzaka w ogłoszeniu odpowiadał rysopisowi zaginionego psa. Przy pomocy komunikatora mundurowi skontaktowali się z ogłoszeniodawczynią. W rozmowie oświadczyła ona, że pies przebywa u niej na posesji, jest bardzo przyjazny lecz mocno wyczerpany. Funkcjonariusze zobligowali kobietę do zaopiekowania się psem, po czym udali się do właścicielki czworonoga, której przekazali dobre wieści dotyczące odnalezienia jej pupila. Piesek w obecności policjantów wrócił do swojej rodziny.

29 sierpnia br. do Komendanta Komisariatu Policji w Szczucinie wpłynęło podziękowanie od rodziny zaginionego czworonoga za postawę oraz skuteczność w działaniu interweniujących policjantów.

 


Czytaj także:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE