Reklama

Z regionu: Oszustka oczyściła dom ze złej energii. Z pieniędzy również

Opublikowano:
Autor:

Z regionu: Oszustka oczyściła dom ze złej energii. Z pieniędzy również  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W ubiegłym tygodniu do drzwi starszej pani zapukała kobieta, która oferowała sprzedaż pościeli. Gdy 77- latka oznajmiła przybyłej kobiecie, że nie ma pieniędzy, ta namówiła ją na wróżby. W efekcie seniorka straciła 1000 zł.

Do domu mieszkanki gminy Łubnice zapukała kobieta, która oferowała zakup pościeli za kwotę 50 zł. Gdy 77- letnia seniorka oznajmiła, że nie ma pieniędzy, ta zaproponowała jej wróżby.

Poprosiła, aby starsza kobieta przyniosła kurze jajko, które zawinęła w ścierkę i rozbiła o stół. Następnie wzięła kubek z wodą, położyła do góry dnem, tak, że woda się nie wylewała. W trakcie wykonywania tych czynności 77- latka według zaleceń miała się modlić.

Po upływie kilku minut nieznajoma kobieta poprosiła, aby seniorka przyniosła wszystkie pieniądze, które ma w domu, aby nikt nie umarł.

1000 zł, które kobieta przyniosła „wróżka” zawinęła w ścierkę. W następnej kolejności kazała seniorce zawiązać ją na supeł i zanieść do drugiego pomieszczenia. Po wszystkim poprosiła, aby odprowadzić ją do drogi. Gdy 77- letnia staruszka wróciła do domu i odwinęła ścierkę zorientowała się, że pieniędzy nie ma.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE