Reklama

Z REGIONU. O bezpiecznych wakacjach i bezpiecznym powrocie do szkoły

Opublikowano:
Autor:

Z REGIONU. O bezpiecznych wakacjach i bezpiecznym powrocie do szkoły - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wczoraj policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Staszowie oraz Komisariatu Policji w Połańcu spotkali się z dziećmi w Publicznej Bibliotece w Oleśnicy. Dzielnicowi omówili kwestie dotyczące bezpieczeństwa w trakcie wakacji, a także jak wyglądać powinna bezpieczna droga do szkoły.

Połanieccy dzielnicowi spotkali się z dziećmi w Publicznej Bibliotece w Oleśnicy celem omówienia i przybliżenia zasad dotyczących bezpieczeństwa w trakcie wakacji.  W ramach kampanii ,,Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” policjanci przypomnieli jak ważne jest przestrzeganie regulaminu kąpielisk i miejsc wypoczynku. Mundurowi wyczulili dzieci na to, aby każdorazowe wejście do wody zgłaszali rodzicom. Wakacje powoli zbliżają się ku końcowi, dlatego też mundurowi omówili z dziećmi zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz przypomnieli jak powinna wyglądać bezpieczna droga do szkoły.

Największą atrakcją zorganizowanego spotkania profilaktycznego był pokaz tresury psa. Przewodnik z Komendy Powiatowej Policji w Staszowie opowiedział dzieciom o pracy psa policyjnego. Zwrócił również dzieciom uwagę jak mają dbać o swoich milusińskich zwłaszcza w gorące dni. Na zakończenie każdy mógł pogłaskać policyjnego czworonoga i zrobić sobie z nim zdjęcie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE