Reklama

Z REGIONU. Kongres Business Without Limits -to pierwsza impreza w G2 Arena w tym roku!

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Podkarpacie

Z REGIONU. Kongres Business Without Limits -to pierwsza impreza w G2 Arena w tym roku! - Zdjęcie główne

To pierwsza impreza organizowana w G2 Arena po poluzowaniu obostrzeń | foto Podkarpacie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 8. edycja Kongresu Business Withoout Limits zorganizowana w połączeniu z obchodami jubileuszu 5-lecia CWK, to sztandarowy projekt G2A Arena. Dwudniowy Kongres Business Without Limits odbywa się z zachowaniem najwyższych zasad bezpieczeństwa. Pierwszy dzień ma formułę hybrydową. Z kolei drugi - jest dostępny wyłącznie w Internecie.

Kongres rozpoczął się pokazem dronów, po którym goście rozpoczęli zaplanowane w ramach wydarzenia rozmowy.

- Ten kongres jest pierwszym wydarzeniem zorganizowanym po trudnym okresie pandemii dla gospodarki oraz takich miejsc jak CWK. Pięcioletnia historia tego obiektu udowodniła, jak ważny i potrzebna była to inwestycja dla Podkarpacia - umiejscowiona w gospodarczym centrum regionu. Jest o czym rozmawiać podczas kongresu i jest co świętować – powiedział otwierając spotkanie członek zarządu Stanisław Kruczek.

8. edycja Kongresu Business Withoout Limits zorganizowana w połączeniu z obchodami jubileuszu 5-lecia CWK, to sztandarowy projekt G2A Arena. Dwudniowy Kongres Business Without Limits odbywa się z zachowaniem najwyższych zasad bezpieczeństwa. Pierwszy dzień ma formułę hybrydową. Z kolei drugi - jest dostępny wyłącznie w Internecie.

Panelem otwierającym kongres, była debata dotycząca przywództwa w czasie transformacji. Eksperci, prezesi firm, rozmawiali o zarządzaniu pracownikami.

- Chcemy podczas ósmej edycji kongresu porozmawiać o tym jaki powinien być teraz lider, jak powinna wyglądać po okresie pandemii praca, bo nauczyliśmy się pracy zdalnej, zarządzania pracownikami podczas takiej pracy. Nie zapominamy też o inteligentnych specjalizacjach województwa – mówi Kamil Szymański prezes CWK Operator.

Wśród panelistów debaty o zarządzaniu był Krzysztof Tokarz, prezes Grupy Specjał, który mówił, że czas pandemii był trudnym okresem, ale pozwolił wdrożyć wiele nowych rozwiązań:

Ta pandemia wpłynęła pozytywnie na firmę, bo wymusiła inne działania, inne spojrzenie na firmę. Nie przerwaliśmy też ani na jeden dzień działalności. I wykorzystaliśmy ten okres do zweryfikowania naszego biznesu i stworzenia nowych pomysłów – mówił Krzysztof Tokarz.

Wśród pozostałych bloków tematycznych kongresu są m.in.: Lotnictwo i Kosmonautyka, Media, Transport, Transformacja Gospodarcza, Smart City. Goście będą rozmawiać o perspektywach rozwoju branży lotniczej czy transportu kolejowego. Eksperci wypowiedzą się na tematy transformacji gospodarczej, klimatycznej i zmianach w branży eventowej. Zaproszeni prelegenci będą też dyskutować na temat lotnictwa bezzałogowego, roli lidera w czasie kryzysu, przyszłości kosmonautyki, mediów internetowych, czy o zmianach zachodzących w społeczeństwie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy