Reklama

Z PODKARPACIA: Zaatakowały go pszczoły. Cudem przeżył

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Funkcjonariusze Straży Granicznej z Bieszczad uratowali mężczyznę użądlonego przez pszczoły. Sytuacja była tak krytyczna, że na miejsce przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego

Do zdarzenia doszło w środę w okolicy placówki Straży Granicznej i lądowiska w miejscowości Huwniki. Kapitan SG Grzegorz Bartoszewicz pełniący tego dnia dyżur zauważył opartego o ogrodzenie lądowiska mężczyznę wołającego o pomoc. Gdy podszedł bliżej, mężczyzna szeptem zdołał powiedzieć, że użądliły go pszczoły, a jest uczulony na ich jad. Strażnicy przeskoczyli przez ogrodzenie i rozpoczęli udzielanie mu pierwszej pomocy.

 

Ratownicy z pogotowia, które po chwili zjawiło się na miejscu zdarzenia  stwierdzili jednakże, iż stan użądlonego przez pszczoły mężczyzny jest bardzo poważny i bezzwłocznie wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Aktualnie, 57-letni mężczyzna, mieszkaniec Przemyśla, który w tym dniu pracował na swojej działce, przebywa w szpitalu w Przemyślu. Stan jego zdrowia jest już stabilny.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE