Reklama

Z PODKARPACIA. Pomoc dla Dawidka

Opublikowano:
Autor:

Z PODKARPACIA. Pomoc dla Dawidka - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Przeworscy policjanci włączyli się do akcji charytatywnej zorganizowanej przez Szkółkę Piłkarską „Orzełek”. Dochód z imprezy zostanie przeznaczony na leczenie chorego na raka 8-letniego Dawidka Rzepy z Przeworska.

W niedzielę, na Hali Sportowej przy ul. Misiągiewicza w Przeworsku, odbył się Turniej Charytatywny dla walczącego z chorobą nowotworową 8-letniego Dawidka Rzepy. Cały dochód z imprezy zostanie przeznaczony na leczenie chłopca. Tego dnia młodzieżowe kluby sportowe rozegrały turniej piłki nożnej rocznika 2010. Do akcji przyłączyła się również Komenda Powiatowa Policji w Przeworsku.

Dzieci biorące udział w turnieju mogły z bliska zobaczyć policyjny radiowóz oraz sprzęt, jakim na co dzień dysponują przeworscy policjanci. W trakcie imprezy funkcjonariusze promowali bezpieczeństwo i przypominali podstawowe zasady ruchu drogowego. Największe zainteresowanie i ogromną radość wzbudziła maskotka - st. sierż. „Policeusz”, z którym dzieci chętnie pozowały do zdjęć.

Na zakończenie turnieju, młodzi piłkarze otrzymali od policjantów elementy odblaskowe, aby byli lepiej widoczni na drodze.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE