Reklama

Wzruszające podziękowanie dla policjantki z mieleckiej komendy

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: KPP Mielec

Wzruszające podziękowanie dla policjantki z mieleckiej komendy  - Zdjęcie główne

foto KPP Mielec

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjantka z mieleckiej komendy, st. sierż. Barbara Żyła, otrzymała od jednej z mieszkanek Mielca przepiękny dowód uznania dla swojej ciężkiej pracy. We wzruszającym liście, skierowanym do Komendanta Powiatowego Policji w Mielcu, mielczanka wyraziła słowa uznania dla policjantki, która od kilku lat pomaga jej rodzinie.

„...Nigdy nie spotkałam tak ciepłej, dobrej, empatycznej osoby. Nikt w życiu nie okazał mi tyle ciepła i serca... Macie Państwo w swych szeregach pięknego człowieka, który naprawdę służy innym, czyli wypełnia jakąś ciężką do opisania piękną, szlachetną misję”. To fragment listu jaki na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Mielcu skierowała mieszkanka naszego miasta.

W liście do Komendanta opisała swoje problemy, podkreślając jak ważną rolę w jej życiu pełni policjantka mieleckiego wydziału prewencji st.sierż. Barbara Żyła. Wdzięczna kobieta przedstawiła, na czym polega pomoc, którą bezinteresownie otrzymała od funkcjonariuszki oraz opisała cały kilkuletni proces pomocy, który z zaangażowaniem zaoferowała rodzinie.

Komendant Powiatowy Policji w Mielcu podinsp. Tomasz Grazda wręczył list policjantce i pogratulował postawy. Podinsp. Tomasz Grazda podkreślił, że jej postawa, to istota służby policyjnej oraz wyraził zadowolenie, że taka policjantka służy w naszych szeregach.

St. sierż. Barbara Żyła służy w Policji od 5 lat. Obecnie jest policjantem zespołu dyżurnych, zarządzania kryzysowego i operacji policyjnych wydziału prewencji KPP w Mielcu. Jest koordynatorem Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa, a także pełni służbę na stanowisku kierowania. Podczas trwającej pandemii koordynowała służby i działania związane ze sprawdzaniem kwarantann, jednocześnie organizując pomoc dla osób przebywających w izolacji.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy