Reklama

Wyższe odszkodowania za tereny pod obwodnicę Rzędzianowice - Piątkowiec

Opublikowano: pon, 20 lip 2020 20:16
Autor:

Wyższe odszkodowania za tereny pod obwodnicę Rzędzianowice - Piątkowiec - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Publikujemy informację dotycząca odszkodowań przekazana przez Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Rzeszowie w związku z budową nowego odcinka drogi wojewódzkiej od Piątkowca do Rzędzianowic. Właściciele nieruchomości przez którą będzie przechodził pas drogowy mogą powiększyć kwotę odszkodowania o 5 proc.

- Jeżeli w terminie 30 dni od otrzymania zawiadomienia informującego o wydanej decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej, właściciele nieruchomości złożą oświadczenie o wydaniu przedmiotowej nieruchomości pod inwestycję, to ustalona wysokość odszkodowania zostanie dodatkowo powiększona o 5% wartości nieruchomości - czytamy w informacji Podkarpackiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Rzeszowie.


Oświadczenia te należy złożyć na piśmie do PZDW w Rzeszowie, stosowna informacja w tym zakresie będzie również wpisana w treści wskazanego zawiadomienia od Wojewody Podkarpackiego. Z dniem w którym wyżej wskazana decyzja o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej stanie się ostateczna wszystkie działki przeznaczone pod pas drogowy przejdą na własność Województwa Podkarpackiego.

>>>Likwidacja oddziału dermatologicznego w mieleckim szpitalu. Związki zawodowe mówią "nie"!

W całym tym postępowaniu szczególnie ważnym jest aby właściciele nieruchomości posiadali aktualne adresy zamieszkania zgłoszone w rejestrze ewidencji gruntów w Starostwie Powiatowym w Mielcu oraz aby nieruchomości posiadały uregulowany stan prawny, tj. założone księgi wieczyste, inne dokumenty potwierdzające prawa własności, w sytuacji śmierci właściciela przeprowadzone postępowania spadkowe.


W związku z powyższym apeluje się do właścicieli nieruchomości o złożenie oświadczeń o wydaniu przedmiotowej nieruchomości pod inwestycję, a ustalona wysokość odszkodowania zostanie dodatkowo powiększona o 5% wartości nieruchomości.


Oświadczenia te należy złożyć na piśmie do Podkarpackiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Rzeszowie ul. T. Boya Żeleńskiego 19a, 35-105 Rzeszów.
Więcej informacji w szczegółowym komunikacie PZDW >>>TUTAJ


CZYTAJ TAKŻE:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (2)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 2 lata temu | ocena +0 / -0

    sprzedam

    Ile płacą za ar, bardzo ważne pytanie ile kosztują nieużytki pod Mielcem.

  • 2 lata temu | ocena +0 / -0

    kazimierz66

    Oto typowa mielecka informacja, ble, ble, ble, a brak informacji podstawowej, ile faktycznie dostaje właściciel wywłaszczonej nieruchomości w złotych za metr kwadratowy