Reklama

Wyrok za zabójstwo

Opublikowano:
Autor:

Wyrok za zabójstwo - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W minionym tygodniu Sąd Okręgowy w Tarnobrzegu, po 19 miesiącach od tragicznego zdarzenia, które miało miejsce w Mielcu, wydał wyrok skazujący Pawła M. na 25 lat wiezienia.

Oprócz kary pozbawienia wolności na 25 lat sąd wyznaczył karę pieniężną tytułem częściowego zadośćuczynienia i odszkodowania: 100 tysięcy złotych dla każdego z dwójki dzieci, po 50 tysięcy dla rodziców zamordowanej kobiety, 20 tysięcy dla jej siostry oraz odszkodowanie - 30 tysięcy złotych dla pasierba i 20 tysięcy złotych dla pasierbicy.

Niestety, finansowy akcent w orzeczeniu sądu ma tylko charakter symboliczny, ponieważ skazany nie będzie w stanie wypłacić takich kwot.

Wyrok nie jest prawomocny i zapewne adwokat oskarżonego będzie wnosił apelację do Sądu Apelacyjnego w Rzeszowie.

Przypomnijmy całą tragedię, która wydarzyła się w Mielcu.

Do zdarzenia doszło 11 sierpnia 2017 roku na chodniku przy ulicy Pułaskiego w Mielcu. Sprawcę zadającego ciosy nożem spłoszył  mieszkający w pobliskim bloku mężczyzna, który słysząc krzyk kobiety wzywającej pomocy, wyszedł na balkon, zaczął krzyczeć, czym spłoszył napastnika. Wtedy zabójca uciekł. Kobieta z powodu rozległych obrażeń wykrwawiła się i zmarła.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE