Reklama

Wyprawa po zdrowe jedzenie

Opublikowano:
Autor:

Wyprawa po zdrowe jedzenie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Jeśli zależy Ci na wspieraniu lokalnych rolników i producentów, oraz na uwadze masz to co jesz, musisz przyjść na najbliższe spotkanie poświęcone temu tematowi.

Mieszkasz w Mielcu lub okolicy? Męczy Cię karmienie siebie i rodziny wysoko przetworzoną żywnością pozbawioną wartości odżywczych? Owocami i warzywami, pokonującymi setki albo tysiące kilometrów, lśniącymi i wyglądającymi na półkach supermarketów niczym klony? Rosnącymi na wyjałowionej ziemi przepełnionej pestycydami, herbicydami, metalami ciężkimi? Nie chcesz płacić ogromnej marży, która trafia w ręce baronów wielkich przedsiębiorstw, a nie do rolników i ich pracowników?

 

Wreszcie - czy chciał/abyś wesprzeć lokalną gospodarkę? Płacić godne pieniądze rolnikom, którzy w niewielkich gospodarstwach w promieniu 50 km produkują zdrową żywność? Być świadomym konsumentem, jeść żywność nieprzetworzoną, pełną wartości odżywczych, smaku i zapachu? 

Przyjdź na spotkanie! Razem stwórzmy kooperatywę spożywczą działającą na zasadach jawnej współpracy i bezpośredniego kontaktu z rolnikiem. Weź ze sobą przyjaciół i rodzinę. 

 

Spotkanie odbędzie się w najbliższy czwartek w godzinach 16:30-17:30 na ul. Obrońców Pokoju 3, ROWES, I p.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE