Reklama

Reklama

Wymiana drzwi i okien w budynku wielofunkcyjnym w Rzochowie

Opublikowano: 2 grudnia 2020 16:10
Autor: MW

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci W ostatnich dniach listopada zakończone zostały prace remontowe w budynku wielofunkcyjnym przy ulicy Rynek Rzochowski na osiedlu Rzochów.

Reklama

Polegały one na wymianie stolarki okiennej i drzwiowej, której stan techniczny na przestrzeni lat uległ znacznej degradacji. Wymienionych zostało dwoje drzwi zewnętrznych oraz 13 sztuk okien w pomieszczeniach stanowiących własność Gminy Miejskiej Mielec, a użytkowanych np. przez strażaków OSP Rzochów.

Całkowity koszt inwestycji zamknął się kwotą niespełna 30 tys. zł. O jej realizację od kilku miesięcy zabiegała rada Osiedla Rzochów. Wykonanie prac Prezydent zlecił Miejskiemu Zarządowi Budynków Mieszkalnych, który jest zarządcą budynku.

W odbiorze technicznym wykonanych robót oprócz wykonawcy uczestniczyła m.in. zastępca Prezydenta Miasta Mielca Adriana Miłoś, kierownik Biura Gospodarki Lokalowej UM Aleksandra Skowron, prezes MZBM Krzysztof Kosiba oraz przedstawiciele Rady Osiedla Rzochów.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • miesiąc temu | ocena +0 / -0

    Rzochow

    Proszę poprawić ostatnie zdanie . W obecności rady osiedla Rzochow. A co ma do tego Wijskaw