Reklama

Wyjątkowy jubileusz w Gminie Padew Narodowa [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: UG

Wyjątkowy jubileusz w Gminie Padew Narodowa [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne

Jubilatkę podczas setnych urodzin odwiedziły władze gminy | foto UG

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Mieszkanka Rożniat Anna Czerkies z gminy Padew Narodowa świętuje 100-urodziny.

28 maja 2021 r. jubileusz swoich setnych urodzin obchodziła mieszkanka wsi Rożniaty Pani Anna Czerkies. To już druga w tym roku mieszkanka gminy, która świętuje stulecie.

W tym niezwykłym i pięknym wydarzeniu towarzyszyła Jubilatce najbliższa rodzina oraz przedstawiciele władz samorządowych gminy Padew Narodowa w osobach: Roberta Pluty – wójta, Janusza Bika – przewodniczącego Rady, Małgorzaty Brożyny – sekretarza gminy, Joanny Skopińskiej-Mycek – skarbnika gminy, Renaty Durdy – kierownika Urzędu Stanu Cywilnego, Marii Król – kierownika Ośrodka Pomocy Społecznej i Adama Kopały – sołtysa wsi Rożniaty. 

Szanowna Jubilatka otrzymała list gratulacyjny, kwiaty i życzenia zdrowia, siły i pogody ducha za na najbliższe lata.

„Sto lat to czas, który dla większości z nas wydaje się nie do  osiągnięcia. To czas, w którym można zgromadzić mnóstwo doświadczeń i mądrości, przeżyć chwile szczęścia, wzruszeń, czasem smutku. Pani dane było przeżyć całe stulecie naszej polskiej i lokalnej historii, doświadczyć trudów i radości z nią związanych. Tak długie życie jest skarbnicą doświadczeń dla młodych pokoleń. Pani wiek jest naszym wspólnym, drogocennym dziedzictwem i zasługuje na szczególne gratulacje i uznanie. Życiowa mądrość i doświadczenie osób starszych to wartości niezwykłe, a świadectwo ich życia to dar, który powinniśmy pielęgnować”  - powiedział Wójt Gminy Robert Pluta.

 

Na ręce Rodziny wójt przekazał podziękowania za trud, troskę, opiekę i miłość  jaką na co dzień otaczają Jubilatkę.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy