Reklama

Reklama

WYBORY PE: Tomasz Buczek z pow. kolbuszowskiego komentuje wyniki KONFEDERACJI

Opublikowano: 27 maja 2019 13:47
Autor: J. Serafin

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci W całym okręgu nr 9 (Podkarpacie), na mieszkańca Kolbuszowej Górnej oddanych zostało 2340 głosów.

Reklama

Tomasz Buczek, lokalny przedsiębiorca, startował z KWW Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy. W niedzielnych wyborach mieszkańcy Podkarpacia oddali na niego łącznie 2340 głosów, z czego 604 głosy, to karty wrzucone przez mieszkańców powiatu kolbuszowskiego. 

W rodzimej Kolbuszowej Górnej zagłosowało na niego 120 osób. 


Głosy oddane na Tomasza Buczka w powiecie kolbuszowskim:

  • gm. Cmolas - 37
  • gm. Dzikowiec - 25
  • gm. Kolbuszowa - 471
  • gm. Majdan Królewski - 13
  • gm. Niwiska - 25
  • gm. Raniżów - 33

Komentarz powyborczy:

Tomasz Buczek: - Dziękuję wyborcom Konfederacji którzy mieli odwagę oddać głos zgodnie z swoimi przekonaniami, i nie złamała ich perspektywa straconego głosu, którą byli straszeni.

Co do wyniku w skali kraju, który różni się znacząco od wyniku sondażowego ogłoszonego wczoraj po godz. 21. aż o 1/4 to nie jest satysfakcjonujący w rozeznaniu procentowym, ponieważ nie daje mandatów. W wyniku bezpośrednim przy tak wysokiej frekwencji zmobilizowanych "walców" twardego elektoratu jest to wynik który cały czas daje możliwość na walkę o przekroczenie progu wyborczego na jesieni.

Wynik procentowy Konfederacji w powiecie kolbuszowskim jest jednym z wyższych wyników jakie uzyskaliśmy w naszym województwie. Dziękuje wszystkim tym którzy obdarzyli moją osobę zaufaniem i docenili prace społeczną na niwie lokalnej podjąłem. Wynik jaki osiągnąłem w mateczniku PiS oceniam jako relatywnie zadowalający. Daje on dobrą pozycję startową do dalszych działań i budowy poważnej siły politycznej.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.