Reklama

Wybór dokonany! Zadaszenie boiska piłkarskiego ma być gotowe w tym roku

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: UM Mielec

Wybór dokonany! Zadaszenie boiska piłkarskiego ma być gotowe w tym roku - Zdjęcie główne

Zadaszenie ma powstać do końca października bieżącego roku | foto UM Mielec

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Urząd Miejski w Mielcu dokonał wyboru firmy, która wykona zadaszenie boiska piłkarskiego na terenach MOSiR w Mielcu. Komisja Przetargowa miała do wybory trzy oferty.

Ostatecznie za najkorzystniejszą uznała ofertę złożoną przez konsorcjum wykonawców: Gardenia Sport Sp. z o.o. z Warszawy (lider) oraz Garapena Sp. z o.o., z Warszawy (partner) za cenę 2 318 845,04 zł brutto.

CZYTAJ TAKŻE: Wezbrane wody roztopowe w powiecie mieleckim zagrażały kilku domostwom

Powierzchnia zaprojektowanego zadaszenia pneumatycznego, to 8 664 m2 powierzchni. Jego wysokość wyniesie 19 m. Przewidywane jest wykonanie odpowiednich prac ziemnych, konstrukcyjnych oraz instalacyjnych.

Oprócz samego zadaszenia powstać mają także trzy budynki techniczne m.in. do obsługi pneumatycznego zadaszenia i zapewnienia ogrzewania „hali”.

Gmina Miejska Mielec uzyskała dofinansowanie z Ministerstwa Sportu na realizację tej inwestycji w ramach rządowego Programu budowy zadaszeń boisk piłkarskich  w wysokości około 1,1 mln zł. Zadaszenie nad boiskiem na terenach MOSiR-u powinno się pojawić do końca października 2021 r.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy