Reklama

Wójt Andrzej Głaz: "Ludzkość czeka większa kara od tej jaka spotkała Sodomę i Gomorę"

Opublikowano: wt, 16 cze 2020 19:28
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości "Człowiek, który odrzucił Boga może innych obdarować tylko własną głupotą i złem piekła", "Obecny świat, znajdujący się pod wpływem ideologi LGBT, został opętany przez szatana, erotyzm i seks. Patrząc na to, co obecnie się dzieje można przypuszczać, że dzisiejszą ludzkość czeka większa kara od tej jaka spotkała Sodomę i Gomorę" - w tych słowach wójt gminy Tuszów Narodowy, Andrzej Głaz, wyraził swoją opinię na temat pisma Rzecznika Praw Obywatelskich, który stwierdził, że Uchwały „anty-LGBT” mogą grozić cofnięciem funduszy unijnych.

Rzecznik Praw Obywatelskich napisał w tej sprawie do wszystkich kilkudziesięciu organów, które wydały uchwały anty-LGBT (to sejmiki województw, rady powiatów oraz gmin, między innymi Tuszowa Narodowego).

    - Komisja Europejska pyta, czy fundusze UE są i będą wydatkowane zgodnie z zasadą niedyskryminacji ze względu na orientację seksualną i tożsamość płciową - w związku z przyjęciem przez pięć sejmików województw oraz niektóre gminy i powiaty z ich obszarów uchwał o „przeciwdziałaniu ideologii LGBT”
    Dalsze obowiązywanie tych uchwał nie tylko zatem zagraża nierównym traktowaniem, ale tworzy ryzyko utraty lub ograniczenia wsparcia finansowego środków Unii Europejskiej
    Dla dobra i ochrony praw osób nieheteronormatywnych i transpłciowych - lecz także i wszystkich mieszkańców - sejmiki województw oraz rady gmin i powiatów, które przyjęły dyskryminujące uchwały, powinny je uchylić -  postulat ten Rzecznik Praw Obywatelskich przekazał wszystkim samorządom, które wydały uchwały.

W odpowiedzi na ten list wójt Głaz napisał oświadczenie, które opublikowała Anna Błaszczak-Banasiak, dyrektorka Zespołu ds. Równego Traktowania w Biurze RPO. "Dedykuję wszystkim, którzy w ostatnich dniach utrzymywali, że Polska to otwarty i tolerancyjny kraj, w którym nikt nie dyskryminuje gejów" - napisała na swoim Twitterze.

- W odpowiedzi na Pana pismo stwierdzam, że wycofanie stanowiska o "Przeciwdziałaniu Ideologii LGBT" oznaczałoby opowiedzenie się po stronie tęczowej zarazy, jaką jest wspomniana diaboliczna ideologia i wyrażenie zgody na demoralizację młodego pokolenia począwszy od przedszkola. Każdego człowieka obowiązuje na pierwszym miejscu prawo Boże ustanowione dla wszystkich pokoleń całej ludzkości, które jest ponad prawem stanowionym przez człowieka - napisał wójt Głaz.

 

PRZECZYTAJ JESZCZE >

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (8)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • 2 lata temu | ocena +1 / -3

  Kazimierz66

  Dobrze że są jeszcze odważni mądrzy ludzie, wielkie dzięki za to wystąpienie, W czasach obowiązującej poprawności polityczne dzięki za odwagę .Pozdrawiam Kazimierz S.

 • 2 lata temu | ocena +3 / -3

  wacek

  Głaz wybrano Cię abyś dbał o interesy ekonomiczne gminy a nie o pierdoły, już tablice zamontowałeś i faktycznie pomogły młodzieży w szkołach, trochę pokory gościu.

 • 2 lata temu | ocena +4 / -2

  Tuszowianin

  Nie wiem czy Pan Panie wójcie wie ze Pana stanowisko obliguje Pana do szanowania każdego obywatela pańskiej gminy bez względu na pochodzenie, kolor skory czy orientacje lub wiarę. Nie należę do wywołanej przez Pana grupy społecznej, ale nie życzę sobie aby Pan dyskryminował kogokolwiek i wyrażał osobiste opóźnienia ten temat. Nic mnie to nie obchod... Rozwiń

  • 2 lata temu | ocena +1 / -3

   Kazimierz66

   nie wystawiają złej opinii ziemi która cię nosi, nie wklejaj bzdur z gazety wyborczej

   • 2 lata temu | ocena +0 / -2

    gorszy sort

    Kazimierz 66 , lizusie Głaza , nie czytam gazety wyborczej tylko Biblię , ale dla ciebie pismo święte to też bzdury. Ale z ciebie chsześcijanin

 • 2 lata temu | ocena +5 / -2

  gorszy sort

  Panie Głaz, ale się Panu pieprzy, teraz ja Panu przedstawię proroctwo. Kościół Pana spodka gniew Boży w Armagedonie, a to za przyczyną grzechów, które narosły aż do nieba. ręce wasze splamione są krwią niewinnych itd. Kłania się historia kościoła katolickiego. Myślę że nie jest Pan ciemniakiem nieznającym krwawych dokonań Pańskiego kościoła.

 • 2 lata temu | ocena +4 / -2

  Czytelnik

  No po prostu brak słów, aby taki stan umysłu komentować. Brak słów.

 • 2 lata temu | ocena +5 / -3

  ???

  On jest wojtem czy rzecznikiem episkopatu?