Reklama

Wojewoda Podkarpacki Ewa Leniart o filii WIOŚ w Mielcu, a także o dodatkowych stacjach pomiarowych [AUDIO]i

Opublikowano:
Autor:

Wojewoda Podkarpacki Ewa Leniart o filii WIOŚ w Mielcu, a także o dodatkowych stacjach pomiarowych [AUDIO]i - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wojewoda Ewa Leniart spotkała się z samorządowcami z regionu, by przekonywać ich do realizacji specjalnych programów profilaktycznych. Była także rozmowa o na temat zmieniających się przepisów o ochronie środowiska.

Wojewoda Podkarpacki Ewa Leniart czeka na efekty przełączenia nowej instalacji w zakładzie Kronospan i na uruchomienie monitoringu. Uważa, że jeszcze za wcześnie na rozmowę o nowym oddziale WIOŚ w Mielcu. Nie ma jeszcze decyzji o instalacji nowych stacji.

Posłuchaj Ewy Leniart:

W Samorządowym Centrum Kultury odbyła się Konferencja Zdrowie i Środowisko poświęcona realizacji przez jednostki samorządu terytorialnego programów polityki zdrowotnej, a także ustawowych zadań związanych z nadzorem nad przestrzeganiem i stosowaniem przepisów o ochronie środowiska.

W wydarzeniu uczestniczyli m.in. Wojewoda Podkarpacki Ewa Leniart, Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl i pełniący funkcję Prezydenta Mielca Fryderyk Kapinos. Z przedstawieniem „ O rybaku i smutnej rybce” dla uczestników i gości konferencji wystąpiły dzieci z Samorządowego Przedszkola w Przecławiu.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE