Reklama

Wiemy, kiedy zakończy się remont fontanny na Starym Rynku w Mielcu

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Teklak

Wiemy, kiedy zakończy się remont fontanny na Starym Rynku w Mielcu - Zdjęcie główne

Wiemy, kiedy zakończy się remont fontanny na Starym Rynku w Mielcu | foto Teklak

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W lutym rozpoczął się remont fontanny rynku na mieleckiej starówce. Dopiero trzeci przetarg wyłonił wykonawcę. Na jakim etapie są pracę i kiedy się zakończą?

Pod koniec listopada Urząd Miejski w Mielcu ogłosił przetarg na remont fontanny na mieleckiej starówce. Najkorzystniejszą ofertę złożyła firma z Rawicza, za cenę ofertową 1 080 001,50 zł brutto oraz zaoferowany okres gwarancji i rękojmi wynoszący 60 miesięcy.

- Najkorzystniejsza oferta to oferta przedstawiająca najkorzystniejszy stosunek jakości do ceny lub kosztu, lub oferta z najniższą ceną, lub kosztem. Powyższa oferta uzyskała najkorzystniejszy bilans punktowy ustalony w oparciu o kryteria, jakimi są cena oraz okres gwarancji i rękojmi. - informuje urząd miasta.

Ponadto Wykonawca spełnia wszystkie warunki określone przez Zamawiającego w Specyfikacji Warunków Zamówienia. Wykonawca ma 5 miesięcy na zakończenie prac od podpisania umowy. Urząd wylicza, że fontanna będzie gotowa jeszcze przed wakacjami.

Fontanna na Rynku jest wyłączona już od dłuższego czasu, powodem jest zły stan techniczny. Prace, które wykonawca zobowiązał się wykonać, to m.in. przebudowa konstrukcji, wymiana automatyki oraz modyfikacja niecki i komory technologicznej.

Urząd Miejski w Mielcu poinformował, że prace nad fontanną idą zgodnie z planem.

Pod koniec marca rozpoczęła się wymiana urządzeń podziemnych, miesiąc później wykonawca przystąpił do prac przy technologii fontanny. Od 8 maja zleceniobiorca rozpoczął pracę nad elektryką i automatyką. Jednocześnie miasto infromuję, że termin zakończenia inwestycji zgodnie z zawartą umową mija 28 czerwca.

Czy wykonawca zdąży oddać naprawioną fontannę?  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy