Reklama

Wieloletnie pracownice urzędu gminy odeszły na emeryturę

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Wieloletnie pracownice urzędu gminy odeszły na emeryturę - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dwie wieloletnie pracownice Urzędu Gminy w Padwi Narodowej: Maria Babula i Elżbieta Barszcz przeszły na emeryturę.

Maria Babula pracowała w urzędzie 45 lat, od 1978 r. na stanowisku inspektora ds. wymiaru podatków i opłat
Elżbiety Barszcz w urzędzie przepracowała 42 lata, od 1981r.  na stanowisku inspektora ds. księgowości budżetowej. Obie panie pracowały w Referacie Budżetu i Finansów Urzędu Gminy.
Wójt Gminy, Robert Pluta oraz Przewodniczący Rady Gminy, Janusz Bik, dziękując za wieloletnią pracę na rzecz gminy, złożyli życzenia realizacji osobistych planów i zamierzeń, wspieranych dobrym zdrowiem i zasłużoną satysfakcją z zawodowych dokonań oraz wręczyli okolicznościowe podziękowania.

Słowa podziękowania i wdzięczności za długoletnią pracę w Referacie Budżetu i Finansów skierowała również skarbnik gminy, Joanna Skopińska Mycek

Serdeczne dziękuję za wieloletnią  pracę, za ogromne zaangażowanie, profesjonalizm i znakomitą organizację pracy - powiedziała.

W uroczystości udział wzięli obecni pracownicy Urzędu Gminy w Padwi Narodowej, a także byli pracownicy, przebywający na emeryturze.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy