Reklama

Wiceminister Sprawiedliwości Marcin Warchoł jedzie do Mielca! Po co?

Opublikowano:
Autor:

Wiceminister Sprawiedliwości Marcin Warchoł jedzie do Mielca! Po co? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wiceminister Sprawiedliwości Marcin Warchoł będzie dziś w czwartek 9 lipca w Mielcu. Przyjedzie do mieleckiego szpitala specjalistycznego, gdzie oficjalnie przekaże specjalne urządzenie, które zostało zakupione dla mieleckiej lecznicy z Funduszu Sprawiedliwości.

Ministerstwo Sprawiedliwości zdecydowało się przekazać potrzebne fundusze na zakup urządzenia, które potrzebne jest do diagnozowania obecności koronawirusa w organizmie. 

 

Sprzęt został zakupiony z Funduszu Sprawiedliwości i zostanie dziś przekazany na potrzeby laboratorium mikrobiologicznego, które realizuje badania diagnostyczne w mieleckim szpitalu.

 

Marcin Warchoł w Mielcu był już kilka razy w 2019 roku przed wyborami parlamentarnymi. Uczestniczył żywo w dyskusji na temat działalności mieleckiego zakładu Kronospan. Wspólnie z Ministrem Zbigniewem Ziobro ogłosił rok temu wznowienie dochodzenia w kwestii ewentualnego zanieczyszczenia środowiska przez mielecki zakład. Niestety do tej pory Prokuratura Krajowa nie poinformowała opinii publicznej, czy skierowała wobec zakładu jakikolwiek zarzut. Minister Marcin Warchoł, obiecał także interwencje w sprawie mieleckiej Fundacji SOS Życie w Mielcu, która boryka się z brakiem pełnego kontraktu NFZ na realizacje programu profilaktycznego raka piersi. Czy dziś minister Marcin Warchoł przeniesie dla Mielca pozytywne informacje? 

 

Wizyta ministra Marcina Warchoła zaplanowana jest na godzinę 14 w szpitalu w Mielcu

 


Czytaj także:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE