Reklama

We wrześniu dyżury ekspertów z mieleckiego ZUS- u. Będą opowiadać o rentach socjalnych

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

We wrześniu dyżury ekspertów z mieleckiego ZUS- u. Będą opowiadać o rentach socjalnych - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości We wrześniu w ramach „Dnia Osób z Niepełnosprawnością” odbędą się dyżury telefoniczne. Eksperci z inspektoratu w Mielcu będą odpowiadać na pytania dotyczące renty socjalnej.

Niepełnosprawność często kojarzona jest z niezdolnością do pracy. Dlatego osoby z niepełnosprawnością mogą czuć się pomijane lub wykluczone z życia społecznego. W rzeczywistości jednak mogą być aktywne zawodowo i swobodnie funkcjonować w codziennym życiu. I właśnie dla tych osób ZUS organizuje we wrześniu Dzień Osób z Niepełnosprawnością. Zainteresowani będą mogli skorzystać z porad ekspertów ZUS oraz skonsultować się ze specjalistami instytucji partnerskich.

W ramach tej akcji, na terenie wszystkich oddziałów ZUS w całej Polsce, odbędą się wydarzenia dla osób z niepełnosprawnościami.  Będzie można skorzystać z pomocy ekspertów Państwowego Funduszu Osób Niepełnosprawnych, którzy wyjaśnią jak zwiększać swoje szanse na rynku pracy, jak wyjechać na turnus rehabilitacyjny oraz jak ubiegać się o dofinansowanie. Pracownicy Narodowego Funduszu Zdrowia będą informować o zasadach wyjazdów na leczenie uzdrowiskowe oraz o zdrowym trybie życia, a eksperci Biura Rzecznika Praw Pacjenta udzielą informacji o prawach pacjenta oraz pomocy w zakresie wsparcia psychologicznego.

9 września w godz. 9-11 w inspektoracie ZUS w Mielcu odbędzie się dyżur telefoniczny na temat: "Zasady przyznawania i wypłaty renty socjalnej" 

  •  nr tel. 17 583 12 51 wew. 133 
 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy