Reklama

Waży się przyszłość SPR Stali Mielec. Jest komentarz prezesa klubu Pawła Wacławika

Opublikowano:
Autor:

Waży się przyszłość SPR Stali Mielec. Jest komentarz prezesa klubu Pawła Wacławika - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Bardzo możliwe, że wkrótce nastąpi zmiana na stanowisku prezesa SPR Stali Mielec. Obecny prezes Klubu Paweł Wacławik - komentuje te doniesienia prasowe.

Prawdopodobny nowy prezes klubu to przedsiębiorca z ponaddwudziestoletnim stażem i dużym sukcesem w biznesie. Co ważne, od ponad dekady wierny kibic i sponsor SPR Stali Mielec. Z naszych informacji wynika, że to osoba gwarantująca  spokój i stabilizację w klubie, przede wszystkim finansową. Z pewnością będzie to ważne w zbliżających się miesiącach, kiedy mielczanie prawdopodobnie będą bili się o utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce. 

Z wiadomości, które dotarły do naszej redakcji, wynika, że pierwsze rozmowy na temat objęcia przez niego stanowiska prezesa klubu odbyły się jeszcze jesienią ubiegłego roku. Wówczas miał wyrazić wstępną akceptację, rozpoczynając równocześnie montowanie koalicji sponsorów, która pod jego wodzą będzie wspierać SPR Stal. To zresztą jest główne zadanie, które wyznaczyłby sobie, gdyby objął stanowisko prezesa – zachęcenie lokalnego biznesu do większego otwarcia na finansowanie klubu, który bądź co bądź, od wielu lat jest wizytówką miasta i jedynym klubem z Mielca w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce. 

Nie ma co ukrywać, na sponsora strategicznego, takiego jak w piłkarskiej Stali, piłka ręczna nie ma na razie co liczyć. Oczywiście dopóki nie będzie hali. Dlatego nowy sponsor, przedsiębiorca z rozległymi znajomości w świecie lokalnego biznesu, będzie miał łatwiej ze znalezieniem sponsorów. W biznesie, jak w życiu, najważniejsze jest zaufanie. Inne będzie nastawienie właściciela firmy, gdy przychodzi do niego znajomy biznesmen, niż gdy robi to osoba mu nieznana, która chce pieniędzy na funkcjonowanie klubu bez normalnej hali. 

Wszystko powinno się rozstrzygnąć w ciągu kilku najbliższych tygodni. 

Komentarz prezesa SPR Stal Mielec, Pawła Wacławika:

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE