Reklama

W tym tygodniu sesja Rady Powiatu Mieleckiego

Opublikowano: ndz, 26 sty 2020 12:16
Autor:

W tym tygodniu sesja Rady Powiatu Mieleckiego  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Podczas najbliższej sesji Rady Powiatu mieleckiego radni będą rozmawiać o programie naprawczym dla stacji Pogotowia Ratunkowego. Na sesji powróci także temat Zespołu Szkół im. Groszkowskiego. Początek sesji w środę 29 stycznia o godz. 12.

Radni Powiatowi poznają założenia programu naprawczego dla stacji Pogotowia Ratunkowego w Mielcu. Radni ustalą także komisję konkursową do wyłonienia nowego dyrektora ds. lecznictwa w Pogotowiu. Radni rozpatrzą skargę pracownika Zespołu Szkół im. Groszkowskiego na dyrektora szkoły. 

 

Szczegółowy plan:

TEMATYKA OBRAD:

1. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji Rady Powiatu.
2. Sprawozdanie Starosty z wykonania uchwał Rady Powiatu oraz z działalności Zarządu Powiatu między sesjami.
3. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia „Programu Naprawczego Powiatowej Stacji Pogotowia Ratunkowego Samodzielnego Publicznego Zakładu w Mielcu ”.
4. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Uchwały Nr VI/51/2019 z dnia 2 kwietnia 2019 roku w sprawie powołania Rady Społecznej działającej przy Powiatowej Stacji Pogotowia Ratunkowego Samodzielnego Publicznego Zakładu w Mielcu.
5. Podjęcie uchwały w sprawie wyboru przedstawiciela Rady Powiatu Mieleckiego w skład Komisji Konkursowej w celu przeprowadzenia postępowania konkursowego i wybrania kandydata na stanowisko Zastępcy Dyrektora ds. Lecznictwa Powiatowej Stacji Pogotowia Ratunkowego Samodzielnego Publicznego Zakładu w Mielcu.
6. Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia przez Powiat Mielecki do realizacji Programu „Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej” – edycja 2019-2020 realizowanego ze środków Funduszu Solidarnościowego.
7. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia i przyjęcia do realizacji opracowanego przez Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu projektu pozakonkursowego pn. Aktywizacja osób powyżej 29 r. ż. pozostających bez pracy w powiecie mieleckim (VI) współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020, Oś priorytetowa VII  Regionalny Rynek Pracy, Działanie 7.2 – Poprawa sytuacji osób bezrobotnych na rynku pracy – projekty pozakonkursowe PUP.
8. Podjęcie uchwały w sprawie pozostawienia bez rozpoznania skargi na działania Dyrektora Zespołu Szkół im. J. Groszkowskiego w Mielcu.
9. Podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia petycji z dnia 6 grudnia 2019 r.
10. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia sprawozdań z działalności Komisji Rady Powiatu Mieleckiego za 2019 rok.
11. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia planów pracy Komisji Rady Powiatu Mieleckiego na 2020 rok.
12. Sprawozdanie z działalności Komisji Bezpieczeństwa i Porządku w 2019 r.
13. Informacja z analizy oświadczeń majątkowych.
14. Interpelacje, wnioski, zapytania i oświadczenia Radnych.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.