Reklama

W Mielcu może powstać nowa atrakcja turystyczna. Potrzeba głosów

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

W Mielcu może powstać nowa atrakcja turystyczna. Potrzeba głosów - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Na terenie naszego powiatu mogą zostać zrealizowane dwie stałe trasy questowe (połączenie trasy turystycznej i gry terenowej). Aby obydwie trasy zaistniały na terenie naszego powiatu i ubogacały go turystycznie, na projekt ten musi zagłosować sporo osób.

Ziemia mielecka walczy w konkursie o zrealizowanie dwóch stałych tras questowych na terenie powiatu mieleckiego z medialnym otwarciem tras z nagrodami dla uczestników. Ze wszystkich zgłoszonych do konkursu tras (a jest ich 21), zrealizowanych bezpłatnie przez Fundację Questingu zostanie 10 tras z największą liczbą głosów.

Głosować można od 25 maja do 3 czerwca 2023 r. poprzez stronę internetową. Każdy głosujący może oddać 1 głos co 24 godziny z jednego adresu IP; głosując akceptuje regulamin konkursu. Głosowanie internetowe nie wymaga potwierdzenia oddania głosu poprzez adres e-mail. W praktyce oznacza to, że dziennie można oddać kilka głosów: w pracy lub szkole, w domu i z telefonu komórkowego (używając tylko danych komórkowych, czyli przy nieaktywnym wifi).

Jakie trasy mogą zostać zrealizowane w naszym powiecie?

Pierwsza trasa to "Przygoda z przyrodą", opracowana wspólnie przez Nadleśnictwo Mielec, Stowarzyszenie Społeczno - Edukacyjne „Orzeł Biały-Strzelec" oraz Jednostkę Strzelecką 2093 w Mielcu i ma być także trasą promującą nasze lasy jako atrakcyjne miejsce do spędzania aktywnego wypoczynku. Jest to trasa rowerowa i wiedzie przez urokliwe lasy Nadleśnictwa.  Nr trasy: 05. Stowarzyszenie Społeczno – Edukacyjne „Orzeł Biały-Strzelec”.

Druga trasa "Chcieli nas zakopać, nie wiedzieli, że jesteśmy ziarnem" to trasa historyczna o tematyce żołnierzy podziemia niepodległościowego opracowana wspólnie przez Stowarzyszenie Społeczno - Kulturalne "Rędziny", Fundację Non Notus oraz Jednostkę Strzelecką 2093 w Mielcu. Jest to również trasa rowerowa i wiedzie przez lasy w gminie Cmolas, Mielec oraz po terenie Mielca. Nr trasy 12. Stowarzyszenie Społeczno – Kulturalne „Rędziny”.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy