Reklama

W Kolbuszowej powstał dom pomocy Św. Brata Alberta

Opublikowano:
Autor:

W Kolbuszowej powstał dom pomocy Św. Brata Alberta  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Od Mszy Świętej odprawionej przez Biskupa Rzeszowskiego Jana Wątrobę rozpoczęła się uroczystość oddania do użytku Domu Pomocy Św. Brata Alberta.

Samorząd Województwa reprezentowała wicemarszałek Ewa Draus. Ponadto w uroczystościach wzięli udział posłowie Krystyna Wróblewska i Zbigniew Chmielowiec, Wojewoda Podkarpacki Ewa Leniart, ks. dyrektor Caritas Diecezji Rzeszowskiej Stanisław Słowik oraz Tomasz Czop dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie.

Dom Pomocy św. Brata Alberta jest placówką położoną w pięknych i malowniczych okolicach zbiegu ulic Św. Brata Alberta i Topolowej w Kolbuszowej.

Celem Domu opartym na zespole terapeutyczno-opiekuńczym jest zapewnienie mieszkańcom całodobowej opieki oraz zaspokajanie niezbędnych potrzeb bytowych, edukacyjnych, społecznych i religijnych na poziomie obowiązującego standardu i formach wynikających z indywidualnych potrzeb mieszkańców, ale również poprzez wyrozumiałość i indywidualne podejście do każdego mieszkańca kształtowanie ich osobowości oraz kreowanie wzorca wzajemnej życzliwości i troski.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE