Reklama

W gminie Przecław od nowego roku nastąpi zmiana odbiorcy śmieci

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum Korso

W gminie Przecław od nowego roku nastąpi zmiana odbiorcy śmieci - Zdjęcie główne

Przez jakiś czas odpady należy gromadzić w workach. | foto Archiwum Korso

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Od nowego roku w gminie Przecław zmieni się odbiorca odpadów komunalnych. MPGK z Mielca zaproponowała niższą ceną od dotychczasowego odbiorcy, firmy DEZAKO. Przez krótki czas mieszkańcy muszą gromadzić swoje odpady w workach.

Gmina Przecław poinformowała, że firma DEZAKO Sp. z o. o. od 7 grudnia, podczas ostatniego odbioru odpadów komunalnych w miesiącu grudniu 2020 r. odbierać będzie pojemniki na odpady zmieszane, w które w ramach świadczonej usługi w 2020 r. wyposażała nieruchomości zamieszkałe na terenie gminy, pozostawiając w zamian czarny worek.

- Otwarcie ofert przetargowych na zadanie pn. „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy Przecław w 2021 r.” wskazało, że niższą kwotę za świadczenie niniejszej usługi zaproponowało konsorcjum firm na czele z MPGK Sp. z o. o. w Mielcu - czytamy w komunikacie gminnym. 

Zgodnie ze specyfikacją wykonawca usługi ma obowiązek dostarczyć i przekazać właścicielom nieruchomości zamieszkałych pojemniki do zbierania zmieszanych odpadów komunalnych i komplet worków do zbiórki selektywnej niezwłocznie po podpisaniu umowy, w terminie nie dłuższym niż do 11 stycznia 2021 roku.

- W tym krótkim okresie odpady zmieszane powinny być gromadzone w czarnych workach, które właściciele nieruchomości, zgodnie z regulaminem utrzymania czystości i porządku na terenie gminy Przecław, organizują indywidualnie - informuje gmina.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy