Reklama

W całej gminie Czermin mogą wystąpić spadki ciśnienia wody w kranach

Opublikowano:
Autor:

W całej gminie Czermin mogą wystąpić spadki ciśnienia wody w kranach - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W związku z modernizacją stacji uzdatniania wody w Trzcianie mieszkańcy całej gminy Czermin mogą zaobserwować spadki ciśnienia wody w kranach. Taki stan rzeczy może potrwać kilka miesięcy.

Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej w Czerminie informuje, że od 1 listopada trwa realizowana przez gminę Czermin inwestycja polegająca na rozbudowie stacji uzdatniania wody w Trzcianie. Na czas trwania prac modernizacyjnych w Stacji Uzdatniania Wody (SUW) w Trzcianie, tj. od listopada do maja 2021 roku, mogą nastąpić spadki ciśnienia wody w sieci wodociągowej na terenie całej gminy Czermin, gdyż cały wodociąg gminny jest zasilany tylko przez SUW Wola Otałęska.


 

 

- W związku z tym GZGK prosi o racjonalne podejście do zużycia wody przez mieszkańców, szczególnie w dni wolne od pracy, gdyż zużycie wody (szczególnie w soboty) jest zazwyczaj bardzo duże i końcówki sieci wodociągowej mogą odczuwać znaczny spadek ciśnienia wody w instalacji. Za wszelkie niedogodności przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość  - czytamy w komunikacie GZGK w Czerminie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE