Reklama

Uwaga, zmiana organizacji ruchu przy Staffa i Sikorskiego

Opublikowano:
Autor:

Uwaga, zmiana organizacji ruchu przy Staffa i Sikorskiego - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Od poniedziałku, 30 lipca, kierowcy muszą się liczyć z kolejnym dużym ograniczeniem ruchu w centrum Mielca. Rozpoczęła się przebudowa ulic Staffa i Sikorskiego.

Rozpoczęła się kolejna miejska inwestycja.  Przebudowane zostanie skrzyżowanie Staffa i Sikorskiego. Prace obejmą też uliczną kanalizację. To będzie duży problem szczególnie dla klientów Zakładu Ubezpieczeń Społecznych czy Mieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Na czas prowadzenia robót całkowicie nieprzejezdne będzie skrzyżowanie ulicy Kusocińskiego z ulicą Staffa, a także odcinek ulicy Staffa od wspomnianego skrzyżowania z ulicą Kusocińskiego do skrzyżowania z uliczką osiedlową obok budynku ZUS.

Ulica Staffa aż do skrzyżowania z ulicą Piotra Skargi będzie drogą jednokierunkową. Zmieni się także organizacja ruchu na uliczkach osiedlowych przyległych do ulicy Sikorskiego.

Wyłączone z ruchu skrzyżowanie ulicy Kusocińskiego z ulicą Staffa można ominąć, jadąc od alei Niepodległości ulicą Solskiego i ulicą Grunwaldzką. W przeciwnym kierunku dojazd ulicą Kusocińskiego do alei Niepodległości będzie możliwy ulicami Grunwaldzką i Piotra Skargi. Niestety, nie da się określić terminu zakończenia prac remontowych. Służby urzędu miasta proszą mieszkańców o wyrozumiałość.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE