Reklama

Urząd Gminy zmienia zasady pracy. Powodem koronawirus

Opublikowano:
Autor:

Urząd Gminy zmienia zasady pracy. Powodem koronawirus - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Od 12 października przywraca się w Urzędzie Gminy ograniczenia w obsłudze mieszkańców polegające na ograniczeniu wstępu oraz poruszania się w siedzibie urzędu do niezbędnego minimum. Taki komunikat ukazał się na stronie Urzędu Gminy Borowa.

Jak zaznaczono dalej w tym komunikacje powodem wprowadzenia ograniczeń jest wzrastająca liczba zachorowań na koronawirusa oraz zakwalifikowanie powiatu mieleckiego do tzw. czerwonej strefy.
CZYTAJ TAKŻE: 6 kul w głowie kobiety znalezionej nad Wisłą. Dalszy ciąg rodzinnego dramatu

Teraz, żeby załatwić sprawę w Urzędzie Gminy w Borowej należy skontaktować się telefonicznie z urzędem pod ogólnym  numerem telefonu 17 581 55 16 lub innym numerem kontaktowym znajdującym się pod adresem http://borowa.pl/kontakty/87-urzad-gminy w celu uzgodnienia sposobu i trybu załatwienia sprawy.

Jeśli ktoś będzie wchodził do urzędu to zostanie poddany pomiarowi temperatury ciała urządzeniem bezdotykowym.  W trakcie wizyty w urzędzie obowiązkowo należy zakrywać usta i nos, dezynfekować ręce, zachowywać dystans 2 metrów od innych osób.

Jednocześnie urząd zachęca do załatwiania spraw drogą elektroniczną przez ePUAP: URZĄD GMINY/skrytka lub adres e-mail: [email protected]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE