Reklama

Ulica Przemysłowa w Mielcu do remontu!

Opublikowano:
Autor:

Ulica Przemysłowa w Mielcu do remontu!  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Urząd Miejski ogłosił przetarg na znalezienie wykonawcy tej jednej z najważniejszych inwestycji drogowych zaplanowanych w bieżącym roku w naszym mieście.

W jej zakres oprócz przebudowy ulicy Przemysłowej wchodzi w drugim etapie budowa skrzyżowania typu „małe rondo” na skrzyżowaniu ulic Przemysłowej i Wojska Polskiego (przed bramą główną SSE Euro-Park Mielec)

Na prace modernizacyjne ulicy Przemysłowej, których oszacowana wartość ma wynieść  około 6,6 mln zł. miasto Mielec w ramach Programu Rozwoju Gminnej i Powiatowej Infrastruktury Drogowej na lata 2016-2019 otrzymało  dofinansowanie w wysokości 3 mln zł.

Pierwszy etap zamówienia obejmuje przebudowę jezdni na odcinku około 1 km ( od dawnej zajezdni PKS do ronda na alei Kwiatkowskiego i dalej do przejazdu kolejowego przez ulicę Przemysłową. Przebudowa obejmie także odwodnienie drogi, przebudowę i zabezpieczenie istniejącego uzbrojenia podziemnego, budowę zatoki autobusowej i  ścieżki rowerowej oraz przebudowę chodników. Potencjalni wykonawcy mają czas na zgłoszenie do udziału w przetargu do dnia 25 marca 2019 r.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE