Reklama

Udana mielecka zbiórka na leczenie Karoliny Frąc

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Udana mielecka zbiórka na leczenie Karoliny Frąc - Zdjęcie główne

Karolina Frąc dziękuje za zebrane pieniądze

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Organizatorzy zbiórki pieniężnej do puszek na leczenie chorej na raka Karoliny Frąc podsumowali zakończoną sukcesem akcję. Udało się zebrać kilkanaście tysięcy złotych. W zbiórkę zaangażowało się ponad 40 wolontariuszy z Mielca.

Zbiórkę prowadziły Szkolne Koło Caritas przy Zespole Szkół Technicznych w Mielcu oraz Jednostka Strzelecka 2093 im. gen. broni Władysława Sikorskiego w Mielcu.

 

 

Na leczenie Karoliny Frąc udało się uzbierać 16 617 zł, które trafiły na konto dziewczyny w Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą", co pozwoli przejść z tradycyjnej inwazyjnej chemioterapii na nierefundowaną celowaną chemię, która nie dość, że jest skuteczniejsza, to także nie ma aż tak dużego negatywnego wpływu na zdrowie, co pozwoli także na szybszą rehabilitację i powrót do zdrowia.

- Razem z Karoliną i jej rodzicami organizatorzy pragną serdecznie podziękować wszystkim darczyńcom odwiedzającym sklepy A&K Hurt Market w Mielcu hojnie wrzucającym datki do puszek wolontariuszy - przekazują organizatorzy akcji.

 W zbiórkę  zaangażowało się ponad 40 wolontariuszy reprezentujących Szkolne Koło Caritas ZST oraz JS 2093. Nie bez znaczenia były również setki udostępnień plakatu promującego zbiórkę na Facebooku.

- W szczególny sposób organizatorzy pragną podziękować mieleckiemu KORSO za nagłośnienie zbiórki oraz zarządowi sieci sklepów A&K Hurt Market w Mielcu za umożliwienie kwestowania pod ich sklepami - dodają organizatorzy.

Na końcu organizatorzy zapewniają, że są otwarci na dalszą współpracę przy realizowaniu projektów zbiórkowych dla dobra bliźnich, w szczególności najmłodszych. Doświadczenie zebrane podczas wielu tego typu akcji zbiórkowych pozwala im spoglądanie z nadzieją w przyszłość na odnoszenie kolejnych sukcesów na tym polu, więc pewnie jeszcze nie jeden raz usłyszymy o prowadzonych przez nich akcjach.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy