Reklama

Uczniowie z Mielca docenieni w Polsce

Opublikowano:
Autor:

Uczniowie z Mielca docenieni w Polsce - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W Urzędzie Miejskim w Mielcu odbyło się podsumowanie mieleckich działań prowadzonych w ramach Ogólnopolskiej Kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł 2019”

Celem głównym tegorocznej  kampanii realizowanej pod hasłem Chce mi się chcieć! – czyli o przeciwdziałaniu wyuczonej bezradności było wzbudzenie wśród uczniów motywacji do działania i osiągania celów,  samopoznanie w zakresie talentów, zainteresowań, pasji,  ograniczenie podejmowania zachowań ryzykownych oraz sięgania po substancje psychoaktywne (alkohol, narkotyki), kształtowanie wśród uczniów oraz ich rodziców umiejętności dostrzegania własnych zalet, mocnych stron i ograniczeń oraz wspieranie działalności wychowawczej szkół i placówek oświatowych.

W ramach konkursu literacko – plastycznego „Ja za dwadzieścia lat” nadesłanych zostało tysiące prac z całej Polski, spośród których wyróżniono 8 uczniów z mieleckich szkół. Specjalne wyróżnienie od organizatorów kampanii otrzymała również Szkoła Podstawowa nr 13 w Mielcu oraz dziewięciu nauczycieli tej szkoły.

Aby w szczególny sposób  docenić działalność i zaangażowanie uczestników kampanii Prezydent Miasta Mielca Jacek Wiśniewski ufundował specjalne upominki dla laureatów konkursu, ich opiekunów oraz dyrekcji szkoły i wyróżnionych nauczycieli.

Upominki wraz z nagrodami przekazanymi  przez autorów kampanii wręczone zostały wszystkim wyróżnionym na spotkaniu w dniu 16 grudnia br.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE