Reklama

Uczniowie w jurajskim świecie [KONKURS]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Uczniowie w jurajskim świecie [KONKURS] - Zdjęcie główne

Laureaci konkursu: Julia Serafin, Ksawier Kądziołka i Zofia Rudek z SP13 przygotowywali się do konkursu pod okiem Lucyny Kosteckiej

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Na Powiatowy Konkurs Plastyczny "W jurajskim świecie" wpłynęło aż 335 prac plastycznych z 25 placówek z terenu powiatu mieleckiego. W ubiegłym tygodniu laureaci najpiękniejszych prac odebrali swoje nagrody i wyróżnienia.

 Prace były oceniane w dwóch kategoriach wiekowych: I kategoria - oddziały przedszkolne "0" i klasy I, II kategoria - klasy II i III. Jury w składzie: Mariola Jurek, Kinga Wiktor i Agnieszka Hyjek postanowiło przyznać łącznie 50 nagród.

Nagrody te trafiły wraz z gratulacjami do laureatów konkursu podczas oficjalnego podsumowania konkursu. Upominki przekazali organizatorzy konkursu z Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczych w Mielcu i Stowarzyszenia "Dla Was" wspólnie z zaproszonymi gośćmi. Jednym z nich był reprezentujący samorządowe władze powiatu wicestarosta Andrzej Bryła.

Wicestarosta nie tylko wyraził uznanie dla talentów plastycznych młodych mieszkańców powiatu, ale także przekazał gratulacje dla Stowarzyszenia "Dla Was" świętującego 15-lecie istnienia.

Jego głównym celem jest działanie na rzecz tworzenia jak najkorzystniejszych warunków wspomagających wszechstronny rozwój osób niepełnosprawnych oraz dbanie o ich aktywne i godne uczestnictwo w życiu społecznym.

– To niezwykle cenna aktywność, za którą, w imieniu Zarządu Powiatu Mieleckiego, serdecznie dziękujemy – powiedział, przekazując na ręce prezes Anny Toczek okolicznościowy list i kosz z podarunkami dla podopiecznych stowarzyszenia.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy