Reklama

Uczniowie na piątkę

Opublikowano:
Autor:

Uczniowie na piątkę - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Podczas zakończenia roku szkolnego w Zespole Szkół w Padwi Narodowej władze gminne uhonorowały najlepszych uczniów. Jak się okazuje, uczniowie z gminy Padew uzyskali jeden z lepszych w regionie wynik egzaminu gimnazjalnego.

Zakończenie roku szkolnego w Zespole Szkół w Padwi Narodowej było  okazją do podsumowania tegorocznych wyników egzaminu gimnazjalnego. W tym roku do egzaminu przystąpiło 51 uczniów. W ciągu  trzech dni absolwenci zdawali 6 egzaminów w formie pisemnej, obejmujących język polski, historię i wiedzę o społeczeństwie, matematykę, przedmioty przyrodnicze, w tym biologię, chemię, geografię i fizykę oraz język angielski na dwóch poziomach zaawansowania, podstawowym i rozszerzonym.

Uczniowie padewskiego gimnazjum osiągnęli ponadprzeciętne wyniki z każdego przedmiotu, sytuujące ich wśród najlepszych gimnazjów Podkarpacia i kraju.

Osiągnęli poziom uczniów z największych miast powyżej 100 000 mieszkańców, deklasując szkoły wiejskie, z małych miast oraz miast poniżej 100 000 mieszkańców.

Więcej w 26 numerze Korso

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE