Reklama

Tygodniowa kronika policyjna 37/2017

Opublikowano:
Autor:

Tygodniowa kronika policyjna 37/2017 - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Nad jakimi sprawami pracowali funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Mielcu?

Ukradli mu telefon
Pod koniec sierpnia mieleccy policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży telefonu komórkowego marki HTC 620 o wartości 400 złotych. Do kradzieży doszło na terenie Stawów Nowaka.

Próbował się włamać
Początkiem września nieznany sprawca próbował się włamać do mieszkania znajdującego się na osiedlu Lotników. Niedoszły złodziej uszkodził jedynie wkładki w zamkach drzwi. Właściciele mieszkania ocenili straty na 100 zł.

Wypadek na budowie
W ubiegły poniedziałek policjanci udali się do Dulczy Wielkiej. Na terenie budowy domu jednorodzinnego mężczyzna spadł z wysokości około trzech metrów. Na miejscu podjęto czynności procesowe, podczas których ustalono, że pracujący nielegalnie 42-latek był pijany, miał 2.5 promila we krwi. Mężczyzna spadł ze stropu, doznając obrażeń ciała. Trafił do mieleckiego szpitala.

Oszustwo internetowe
We wtorek o północy mieszkaniec Chorzelowa powiadomił policjantów o oszustwie internetowym,  którego padł ofiarą. Mężczyzna postanowił sprzedać przez internet swoją konsolę Xbox 360 Slim. Wystawił ją na portalu OLX za kwotę 400 zł. Po otrzymaniu informacji od kupującego o wpłacie pieniędzy na konto, wysłał do niego przedmiot, jednak do tej pory  pieniądze nie wpłynęły na jego konto bankowe. 

Kradną samochody
W ubiegły wtorek o godzinie 20 ktoś włamał się do zaparkowanego na przyblokowym  parkingu w Mielcu samochodu Volkswagen Polo i dokonał jego kradzieży,  powodując straty w wysokości 6700 zł na szkodę jego właściciela.
Z kolei w czwartek o godzinie 22 skradziono samochód marki Mercedes BENZ KOMBI, zaparkowany na terenie przyblokowego parkingu w Mielcu. Wartość strat poniesionych w wyniku kradzieży właściciel pojazdu wycenił na kwotę około 40 tys. złotych. Postępowanie w tych sprawach prowadzi KPP w Mielcu.

Znikają rowery
W ubiegły czwartek po godzinie 20 złodziej przeciął ostrym narzędziem linkę zabezpieczającą i ukradł rower pozostawiony w stojaku rowerowym przy kościele w Mielcu. Straty właściciela wynoszą około 1300 złotych.
W ten sam dzień po godzinie 21 przy ulicy Chopina w Mielcu skradziono rower górski, pozostawiony przy bloku bez zabezpieczenia. Właściciel pojazdu poniósł straty w wysokości około 800 złotych.
Z kolei w piątek o godzinie 21w Radomyślu Wielkim na rynku skradziono rower marki Kants. Właściciel jednośladu pozostawił go bez zabezpieczenia na skwerze miejskim. Wartość poniesionych przez niego strat to 600 złotych. Czynności w tych sprawach  prowadzi KPP Mielec.

Uszkodzony samochód
W czwartek po godzinie 23 policjanci otrzymali zgłoszenie o uszkodzeniu powłoki lakierniczej zaparkowanego na przyblokowym parkingu  samochodu marki Ford Focus. Wartość strat wynosi 1500 zł.

Kradzież portfela
W sobotę rano przed godziną 10 na bazarze przy ul. Sportowej w Mielcu
złodziej ukradł mężczyźnie portfel z dowodem osobistym i 87 zł.
 
Informacje przekazała rzecznik policji mł. asp. Urszula Chmura z KPP w Mielcu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE