Reklama

Tygodniowa kronika policyjna 28/2017

Opublikowano:
Autor:

Tygodniowa kronika policyjna 28/2017 - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Nad jakimi sprawami pracowali funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Mielcu?

Włamanie i kradzież
7 lipca policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące włamania do 3 przydomowych altanek. Do zdarzenia doszło w budynkach znajdujących się przy ulicy Kosmonautów w Mielcu. Jak się okazało, ktoś ukradł narzędzia i sprzęt ogrodniczy o wartości około 2 tys. złotych. Oprócz narzędzi, z jednej z altanek rabuś zabrał również teleskop o wartości ok. 550 złotych.  Czynności w tej sprawie prowadzi KPP w Mielcu.
 
Kradną portfele
8 czerwca policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży damskiego portfela. Mieszkanka Mielca miała w nim 600 zł. Do zdarzenia doszło najprawdopodobniej przy ulicy Biernackiego. Z kolei dwa dni później funkcjonariusze powiadomieni zostali o kolejnej kradzieży portfela. Poszkodowana  miała w nim dowód osobisty,  kartę emeryta oraz 200 zł. Do zdarzenia doszło przy ulicy Kościuszki w Mielcu.
 
Wyłudził pieniądze
Osoba reprezentująca firmę z siedzibą w Medyce, pod pozorem sprzedaży mebli ogrodowych, wyłudziła za pośrednictwem internetu 699 zł. Poszkodowanym był mężczyzna zamieszkały w Mielcu.
 
Ktoś obrzucił sąd jajami
W miniony poniedziałek ktoś rzucił w budynek Sądu Rejonowego w Mielcu sześcioma zepsutymi jajkami, zanieczyszczając elewację i drzwi wejściowe. Koszty wyczyszczenia budynku przedstawiciel sądu oszacował na co najmniej 500 zł i złożył wniosek o ściganie  sprawcy wandalizmu. Zdarzenie zarejestrował  monitoring zewnętrzny sądu.
 
Niszczą auta
5 lipca nieznany sprawca porysował lakier na trzech elementach samochodu Renault,  zaparkowanego przy ulicy Kocjana w Mielcu. Straty oszacowane zostały na ponad 1800 zł.
 
Informacje przekazała mł. asp. Urszula Chmura.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE