Reklama

Tygodnik Regionalny Korso nr 43/2017

Opublikowano:
Autor:

Tygodnik Regionalny Korso nr 43/2017 - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Redakcja zakończyła już pracę nad najnowszym wydaniem Tygodnika Regionalnego Korso. Za przewiezienie radnego karetką do Rzeszowa zapłaci...lekarz z mieleckiego szpitalnego oddziału ratunkowego, który zlecił transport. To decyzja dyrektora szpitala. Tymczasem Narodowy Fundusz Zdrowia zakwalifikował ten transport jako należne świadczenie.

Niestety ciało 55-letniej mielczanki w miniony poniedziałek zostało wyłowione z Wisłoki w okolicy Woli Mieleckiej. Poszukiwania zaginionej kobiety trwały od niedzieli.

W ostatni weekend nasze miasto gościło środowisko agrolotników, którego przedstawiciele przyjechali z całego świata. W dwudniowym zjeździe wzięły udział setki osób, co świadczy o ciągle żywych lotniczych tradycjach Mielca.

Miejscy radni z klubu PiS przygotowali projekt uchwały, która ma Lechowi Wałęsie odebrać honorowe obywatelstwo Mielca. W mieście zawrzało, choć kiedy i czy w ogóle uchwała zostanie podjęta, jeszcze nie wiadomo.

W ubiegły wtorek, tuż przed godziną 19, dyspozytorka w Wojewódzkim Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Rzeszowie odebrała dramatyczne połączenie. Po drugiej stronie słuchawki usłyszała męski głos. Mielczanin wykrzyczał, że zamierza się powiesić.

 

Szeroko relacjonujemy wydarzenia Mieleckich Dni Seniora. Kontynuujemy nasz cykl "Kup samochód z Korso". Nasz ekspert odpowiada na Wasze pytania związane z kupnem samochodu. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE