Reklama

Tygodnik Regionalny Korso nr 31/2019

Opublikowano:
Autor:

Tygodnik Regionalny Korso nr 31/2019 - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Niewiele trzeba, żeby zapłonęły pola, i tak wysuszone po długich tygodniach bez deszczu. Tylko w ciągu kilku ostatnich dni spłonęło pole zboża, przyczepy pełne słomy, ktoś podpalił bal słomy... Po żniwach zapłoną pewnie znów ścierniska. Co jest takiego w ogniu, że sami go prowokujemy? Nie dość nam pożarów, które wynikają ze suszy?

Mielecka Spółdzielnia Mieszkaniowa bardzo szybko wysprzątała teren, gdzie w zeszłym tygodniu wycięto wierzy. Teraz jest też reakcja Zarządu Spółdzielni na nasz apel o konsultacje społeczne. Prezes spółdzielni zobowiązał zarządców do realizacji takich działań.

 

Przedłuża się remont na Wolności
W całym mieście robotnicy remontują przejazdy kolejowe. Obecnie trwa remont przejazdu na ulicy Wolności. Niestety, prace budowlane się przedłużają.

 

Jedzie pociąg z daleka do Mielca
W marcu rozpoczęły się prace na podkarpackiej linii Mielec – Dębica. Dzięki temu projektowi powstać mają sprawne i bezpieczne połączenia kolejowe na Podkarpaciu i między regionami.

 

Mieleccy policjanci świętowali
Dokładnie sto lat temu, 24 lipca 1919 roku, w Polsce powołano do działania Państwową Policję. W dzień okrągłego jubileuszu funkcjonariusze z mieleckiej komendy spotkali się na tradycyjnym Święcie Policji.

 

Tęskniąc za drogą
9 dni. 215 kilometrów. 25 grup. 8 tysięcy pielgrzymów. To tylko kilka liczb, które niewiele mówią o tym, jak naprawdę idzie się w pielgrzymce. A bywa i trudno, i męcząco, i wesoło, i smutno, i pięknie - jak w życiu...

 

Zimne piwko po obiedzie
2 sierpnia to jedno z tych świąt, o których mało kto wiem, a które pewnie sporo osób chętnie by poświętowało. Chodzi bowiem o Światowy Dzień Piwa... A kiedy jak może uświetnić ten dzień lepiej, niż nad kufelkiem zimnego piwa z pianką...?

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE