Reklama

Tygodnik Regionalny Korso nr 27/2017

Opublikowano:
Autor:

Tygodnik Regionalny Korso nr 27/2017 - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Mielecki szpital specjalistyczny musiał wstrzymać przyjmowanie pacjentów. Ostatnio 99 pielęgniarek nie przyszło do pracy, bo zgłosiły zwolnienie chorobowe. Organizacje związkowe mówią, że to nie one stoją za tymi działaniami, a dyrektor Leszek Kwaśniewski uważa, że jest to nieodpowiedzialne zachowanie pracowników.

"Masz przeje*ane"
W ubiegły czwartek na nasze służbowe skrzynki emaliowe otrzymaliśmy niepokojącą wiadomość. W jej treści ktoś, obrażając nas, napisał, że złamał zabezpieczenia naszych firmowych kont i szantażując, wymusza współpracę. Sprawę zgłosiliśmy na policję.

 

Ortyl: "Nie mam poczucia sukcesu"
Marszałek zaprzecza plotkom, że dostał łapówkę od Kronospanu. Dlaczego więc wydał pozwolenie dla zakładu w kształcie, który nie satysfakcjonuje społeczeństwa i czy myśli o zaostrzeniu zapisów w przyszłości - o tym mówi w rozmowie z Magdaleną Lombarą.

 

Obwodnica wciąż nie dla TIR-ów
Minęło już pół roku, odkąd samochody o wadze powyżej 10 ton nie mogą wjeżdżać na obwodnicę w Sadowej Górze. Przyczyną postawienia znaku zakazu była rozpadająca się nawierzchnia. Do tej pory jednak drogi nie naprawiono. Zanosi się na to, że zakaz może obowiązywać do końca listopada.

 

Piotr Wiech kandydatem na prezydenta
Stowarzyszenie "Nasz Mielec" odkrywa karty. Nie Zdzisław Nowakowski, a nawet nie Bogdan Bieniek, a Piotr Wiech będzie kandydatem w najbliższych wyborach samorządowych.

 

Antoni Górski nowym prezesem MARR
Jeszcze dwa tygodnie temu dotychczasowy prezes MARR, Józef Twardowski, opowiadał Korso o tym, jak rozpoczyna program tworzenia w Mielcu innowacyjnych start-upów, a już tydzień później rada nadzorcza powołała nowego prezesa i zapewne nową ideę rozwoju agencji.

 

Wola Mielecka kontra Trzciana
Nadzwyczajna sesja w urzędzie marszałkowskim została zorganizowana specjalnie dla mieszkańców Woli Mieleckiej i Trzciany. Ludzie przyjechali do Rzeszowa, aby wypowiedzieć się w sprawie budowy obwodnicy, przebiegu której nie chcą w swoich miejscowościach.

 

Konkurs był, dyrektora nie ma
Duże kontrowersje powstały podczas próby wyboru nowego dyrektora Zespołu Szkół im. prof. J. Groszkowskiego w Mielcu. Komisja konkursowa głosowała, wyłoniła zwycięzcę a nowego dyrektora wciąż nie ma.

 

Błaszczak w Tuszowie Narodowym
Mieszkańcy Tuszowa Narodowego uroczyście uczcili 1 lipca 75. rocznicę śmierci generała W. E. Sikorskiego. Na uroczystościach pojawił się minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak. Oprócz szefa MON do Tuszowa Narodowego przyjechali przedstawiciele władz krajowych i samorządowych.

 

Paweł daje nadzieję!
Historia rodziny Szkutnickich z Mielca znana jest w naszym regionie. Paweł Szkutnicki w 2000 roku zachorował na ciężką chorobę. Dziś, po 18 latach, mężczyzna inspiruje i daje nadzieję tym, którzy już dawno poddali się i nie wierzą w wyzdrowienie. Historię Pawła opisał Jaromir Kwiatkowski.

 

Piłka ręczna
To ma być przełomowy sezon. Cel? Udział w play-offach
Piłkarze ręczni SPR Stali Mielec rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu PGNiG Superligi.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE