Reklama

Tygodnik Regionalny Korso nr 26/2018

Opublikowano:
Autor:

Tygodnik Regionalny Korso nr 26/2018 - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Nie pomogły protesty. Marszałek Władysław Ortyl podpisał pozwolenie dla Kronospanu. Fabryka może działać.

Budowa mostu się oddala
To zła wiadomość dla tych, którzy ustawicznie stoją w korkach: nowy most na Wisłoce będzie spóźniony nawet o kilka miesięcy. Powodem jest przedłużające się postępowanie administracyjne, przez które wykonawca nie może rozpocząć budowy.

O włos od tragedii
Samochód, który uderzył w przystanek autobusowy i ogrodzenie sąsiadującego z nim domu, został doszczętnie zniszczony. - To cud, że nic się nie stało kobiecie, która nim kierowała i że nikt w tym czasie nie czekał na autobus – mówi właścicielka posesji, w ogrodzenie której już trzeci raz wjechał samochód.

Nie ma dla mnie miejsca
Mikołaj Podłaszczyk od lat prezentuje swoją unikatową kolekcję kolorowych kamieni w Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu. Ostatnio otrzymał informację, że musi ją zdemontować, bo szykuje się remont podłogi, którą zajmuje. Mężczyzna nie zamierza jednak tego zrobić.

Pozytywnie o roku 2017
Radni miejscy na ostatniej sesji pozytywnie ocenili wykonanie budżetu miasta za 2017 rok. Udzielili także absolutorium pełniącemu funkcję prezydenta miasta Fryderykowi Kapinosowi.

Lekarz za 2300 złotych
Przewodniczący rady powiatu nie mógł uwierzyć, że w Mielcu poszukiwani są lekarze weterynarii za 2300 zł brutto na miesiąc.Brakuje lekarzy weterynarii i miejsca do pracy - alarmował Roman Tomas, powiatowy lekarz weterynarii w Mielcu, na ostatniej sesji rady powiatu. Dodał także, że zagrożona jest realizacja zadań, które musi wykonywać.

Mielec szuka pomysłów biznesowych
Jeżeli ktoś ma pomysł na biznes – który jest innowacyjny i niestandardowy - może zgłosić się do Agencji Rozwoju Regionalnego MARR S.A. w Mielcu. Przedstawiciele tej instytucji poszukują start-upów.

Ruszamy z akcją "Metamorfozy z Korso"
Znów będzie się działo! Szykujemy kolejne metamorfozy z "Korso". Tym razem miejscem akcji będzie Pasaż przy ul. Dworcowej w Mielcu. Zapraszamy nie tylko panie! Mile widziani są także panowie, którzy chcą coś zmienić w swoim wyglądzie.

22 lata bez ekstraklasy

Na początku lat dziewięćdziesiątych wszyscy w Stali Mielec zdawali sobie sprawę, że czas świetności drużyny, która dwie dekady wcześniej święciła największe triumfy, bezpowrotnie minął. Pierwsze symptomy upadku pojawiły się już kilka lat wcześniej – w latach osiemdziesiątych, Stal Mielec dwukrotnie spadała z 1 ligi (dzisiejsza Ekstraklasa), jednak w obu przypadkach rozbrat z piłką na najwyższym w Polsce poziomie trwał krótko.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE