Reklama

Tygodnik Regionalny Korso nr 22/2018

Opublikowano:
Autor:

Tygodnik Regionalny Korso nr 22/2018 - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W czwartek po godzinie 19 w sklepie przy ulicy Godlewskiego w Mielcu doszło do mrożącej krew w żyłach sytuacji. 20-letni mielczanin zaatakował klientkę sklepu, na jej głowie rozbił butelkę po piwie, następnie ranił znajdującą się przy kasie ekspedientkę, po czym ruszył za wcześniejszą ofiarą i dotkliwie ją pobił.

Mielec na bocznym torze
Rzeszów, Dębica, Kolbuszowa, Przeworsk i Strzyżów nad Wisłokiem - te miasta zostaną połączone nową Podmiejską Koleją Aglomeracyjną. Mielec jak przy każdej dużej inwestycji kolejowej został pominięty. My będziemy mieli osobny remont.

 

Macierewicz w Mielcu
Były szef MON uczestniczył w niedzielnej uroczystości przysięgi 99 żołnierzy 3. Podkarpackiej Brygady Wojsk Obrony Terytorialnej. I choć zachwalał potencjał przemysłowy Mielca, to zabrakło słów dotyczących mieleckich black hawków.

 

Trudno zdiagnozować, a co dopiero wyleczyć
Borelioza znana jest z tego, że trudno ją zdiagnozować. W mieleckiej poradni chorób zakaźnych jest to jeszcze trudniejsze. A wszystko dlatego, że pacjent z jej podejrzeniem przechodzi najpierw mniej wiarygodne badanie i dopiero w przypadku jego pozytywnego wyniku robi mu się dokładniejszy test. Przekonała się o tym niedawno 18-letnia mielczanka.

 

Na ulicy Arczewskiego powstanie rondo
Skrzyżowanie ulic Arczewskiego, Żeromskiego i Parkowej będzie przebudowane. W ścisłym centrum miasta jeszcze w tym roku powstanie rondo. Urząd Miejski w Mielcu otrzymał dofinansowanie na remont pięciu ulic.

 

Pielęgniarka z promilami
Pielęgniarka pracująca na jednym z oddziałów w Szpitalu Specjalistycznym w Mielcu wykonywała swoje obowiązki, będąc pod wpływem alkoholu.

 

Gmina Mielec
Radni: To nie jest obwodnica
Gmina Mielec jest przeciw planom realizacji tzw. obwodnicy Mielca przez Wolę Mielecką. - Nie spełnia ona kryteriów obwodnicy - mówią radni. Wójt i rada przedstawili oficjalne stanowisko w tej sprawie.

 

Gmina Radomyśl Wileki
Dla miłośników koni
W ubiegłą niedzielę w Żarówce miłośnicy koni po raz kolejny mogli zobaczyć te piękne zwierzęta, które wystąpiły podczas jubileuszowej, bo już 10. parady konnej.

 

Magdalena Lubacz: Tam były prawdziwe emocje
W nowym sezonie Projektu Lady w TVN występuje Magdalena Lubacz z Mielca. W poniedziałek został wyemitowany drugi odcinek z jej udziałem. Z mielecką Lady rozmawiała Magdalena Lombara.

 

Siatkówka kobiet
Zrobiły to! Szóstka ma pierwszą ligę!
To, o czym przed sezonem mówiło się bardzo nieśmiało, właśnie stało się faktem! UKS Szóstka Mielec, klub, który powstał pięć lat temu, właśnie świętuje awans do 1 ligi siatkówki kobiet.

 

Piłka nożna
Gorący tydzień przy Solskiego 1
Stal Mielec jako jeden z ostatnich klubów z czołówki Nice 1. ligi ma przekształcić się w spółkę akcyjną. Zgodę na to wyrazili delegaci podczas walnego zgromadzenia. Tymczasem pojawiły się informacje, że trener Zbigniew Smółka po sezonie opuści mielecki klub.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE