Reklama

Tygodnik Regionalny Korso nr 18/2019

Opublikowano:
Autor:

Tygodnik Regionalny Korso nr 18/2019 - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Mielec. Na sali obrad zawrzało. Nikt nie myślał, że dyskusja będzie tak żywo prowadzona. Z ust radnych padały różne kontrowersyjne propozycje. Kto by się spodziewał, że sprawa mieleckiego schroniska dla zwierząt wywoła takie duże zamieszanie. Jak się okazało, nie wszyscy radni czują potrzebę wydawania dużych kwot pieniędzy na bezdomne czworonogi. To nasz główny temat!

Akcja "Wielkanoc 2019"
Jak co roku w trosce o bezpieczeństwo podróżujących policjanci ruchu drogowego prowadzili wzmożone działania pod nazwą "Wielkanoc 2019".

 

CBA interesuje się aeroklubem
Agenci Centralnego Biura Antykorupcyjnego mają dokumenty dotyczące działalności Aeroklubu Mieleckiego. Jak zapewniła nas CBA, to nie jest jeszcze oficjalna kontrola.

 

Ponownie wybiorą dyrektora pogotowia
Wojewódzki Sąd Administracyjny w Rzeszowie stwierdził nieważność przeprowadzonego konkursu na dyrektora mieleckiego pogotowia, w którym została wybrana Maria Napieracz.

 

Koniec strajku. Nie wszyscy są zachwyceni.
Rodzice i uczniowie odetchnęli z ulgą, jedni nauczyciele się cieszą, inni niepokoją, a jeszcze inni czują się oszukani i zdradzeni. Strajk nauczycieli został zawieszony. A jak mielecki oddział ZNP przyjął decyzję ogłoszoną przez Sławomira Broniarza?

 

Czas wyruszyć na majówkę
Długi weekend majowy w tym roku okazał się wyjątkowo łaskawy, bo rzeczywiście długi. Podpowiadamy więc, jak można go zagospodarować, nie ograniczając się do nadrabiania zaległości w sprzątaniu i prac wkołodomowych lub grilla na działce. A propozycji jest mnóstwo. Od uroczystości patriotycznych związanych z obchodami 3-majowymi, po wycieczki w bliższe i dalsze zakątki Podkarpacia i sąsiednich województw.

 

Szermierka
To nie był występ marzeń
Mistrzostwa świata kadetów i juniorów nie zakończyły się po myśli mielczanina Wojciecha Lubienieckiego.

 

Sporty walki
Kostrzewa poznał pierwszego rywala
Były szczypiornista SPR Stali Mielec i reprezentacji Polski, Damian Kostrzewa, podpisał kontrakt z organizacją Rocky Warriors Cartel. Swój pierwszy pojedynek stoczy już 5 lipca na gali w Gdyni.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE