Reklama

Tygodnik Regionalny Korso nr 1/2019

Opublikowano:
Autor:

Tygodnik Regionalny Korso nr 1/2019 - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Czy w Radomyślu Wielkim zapanuje smród z mających powstać kurników? Trzysta osób protestuje przeciwko planowanej budowie obiektów, w których rocznie ma być hodowanych ponad 700 tys. sztuk brojlerów.

3 lata za linkę śmierci
Do sądu trafił akt oskarżenia przeciwko Tomaszowi i Iwonie O., małżeństwu, które według śledczych rozciągnęło na swojej działce w Białym Borze metalową linkę. W kwietniu nadział się na nią 15-letni motorowerzysta. Chłopiec z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala.

 

Feralna winda
Gdy w przychodni numer 1 przy ulicy Sandomierskiej w Mielcu powstała winda, pacjenci odetchnęli z ulgą. Byli przekonani, że już nie będą musieli się wspinać po schodach na górę, żeby dostać się do lekarza przyjmującego na piętrze. Wielkie było ich zaskoczenie, gdy okazało się, że windą jednak nie da się jeździć.

 

Pokażą jakość powietrza
Rozpoczęła się instalacja ekranów LED na budynku Domu Kultury SCK i na wyremontowanym budynku kamienicy nr 13 przy ulicy Mickiewicza. Pokażą one faktyczny stan powietrza w Mielcu.

 

"Możemy stracić oddział"
Nagła śmierć Bogusława Warzechy, ordynatora oddziału gruźlicy i chorób płuc, mocno skomplikowała sytuację w mieleckim szpitalu. - Jeżeli nie znajdziemy szybko specjalisty, to możemy stracić oddział - mówił na powiatowej sesji radny Marek Kamiński.

 

Aby wybór był łatwiejszy
Młodzież Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu poznaje różne kierunki kształcenia, aby dokonać dobrego wyboru w czasie podejmowania decyzji o kontynuowaniu nauki na wyższej uczelni.

 

Ekspert nie ma wątpliwości: walka będzie tylko o drugie miejsce
- Raków Częstochowa jest pewniakiem do awansu. O drugie miejsce będą walczyć Sandecja, Stal i ŁKS - mówi komentator telewizji Polsat Sport Marcin Feddek, który zwraca uwagę na to, że najwięcej będzie działo się za plecami Rakowa Częstochowa.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE