Reklama

Tygodnik Regionalny Korso nr 10/2018

Opublikowano:
Autor:

Tygodnik Regionalny Korso nr 10/2018 - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości "Do tej pory miałem nadzieję na zdrowie. Dziś mam nadzieję na życie wieczne. W związku z tym zrzekam się mandatu Prezydenta Miasta Mielca. Kocham Moje Miasto Mielec i jego mieszkańców. Dlatego zaszczytem było dla mnie pełnić tę funkcję. Dziękuję wszystkim za wyrozumiałość i trud. Jeśli kogoś zawiodłem, proszę o przebaczenie. Módlcie się za mnie!". Fragment ostatniego listu Prezydenta Daniela Kozdęby.

Umiera prezydent

W środę, 28 lutego, przed południem, w swoim domu, w otoczeniu najbliższych odszedł Prezydent Mielca, Daniel Kozdęba. Zmagał się z chorobą nowotworową. Miał 41 lat. Daniel Kozdęba urodził się 12 listopada 1976 roku w Mielcu. W 2014 roku wygrał wybory samorządowe i objął stanowisko prezydenta Mielca, zastępując Janusza Chodorowskiego, sprawującego władzę w Mielcu od 20 lat.

Fryderyk Kapinos pokieruje miastem

To już pewne. Wojewoda podkarpacka Ewa Leniart wysłała do premiera wniosek o ustanowienie urzędnika, który będzie pełnić funkcję prezydenta Mielca do czasu wyborów samorządowych w listopadzie. Zawnioskowała, żeby tym urzędnikiem został Fryderyk Kapinos.

Uwaga! Kradną rowery na potęgę

W ciągu ostatnich kilku miesięcy zniknęło z Mielca kilkadziesiąt rowerów. Złodzieje są tak zuchwali, że w jedną noc potrafią włamać się do kilku sąsiadujących ze sobą piwnic. Poszkodowani właściciele mają tego dość!

Jak to jest być kobietą sołtysem?

W gminie Padew Narodowa jest już kilka kobiet, które sprawują ważne funkcje społeczne w lokalnym samorządzie. Trzy panie pracują w radzie gminy, są też dwie sołtyski. Jedna z nich to Edyta Kielek, sołtys wsi Domacyny.

Kapitan opuścił Stal Mielec

Ta informacja spadła na kibiców jak grom z jasnego nieba. Mateusz Cholewiak nie pomoże wiosną Stali w walce o awans do ekstraklasy. Ostatniego dnia okienka transferowego zdecydował się przenieść do Śląska Wrocław. Długo wydawało się, że zakończone 28 lutego okienko transferowe będzie od dawna pierwszym, w którym Stal Mielec nie straci żadnego ważnego zawodnika.

JADYNKA

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE