Reklama

Tygodnik Regionalny Korso nr 03/2018

Opublikowano:
Autor:

Tygodnik Regionalny Korso nr 03/2018 - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Redakcja zakończyła już pracę nad najnowszym wydaniem Tygodnika Regionalnego KORSO. 34-letni Piotr Kijanka zaginął 6 stycznia podczas powrotu do domu z imprezy ze znajomymi. Ostatni zapis z monitoringu miejskiego pokazał, że mężczyzn - mielczanin z pochodzenia - szedł chodnikiem w stronę swojego domu w Krakowie. Chwilę później zniknął.

REKORDOWA ORKIESTRA

Ekipa ponad 100 wolontariuszy kwestowała w Mielcu na rzecz Fundacji "Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy". Kwota którą udało się zebrać, to niemal 115 tysięcy złotych.

TYLE ZARABIAMY

Najlepiej żyje się dyrektorom i prezesom niezależnie od branży. Nieźle zarabiają tez nauczyciele dyplomowani. Zwykli pracownicy administracyjni mają gorzej niż kasjerki niektórych hipermarketów. W przytłaczającej większości zawodów króluje jednak najniższa krajowa.

NIE TĘDY DROGA

Mieszkańcy Osiedla Smoczka są przeciwni budowaniu przez las dorgi, która powstaje właśnie wzdłuż ulicy Iwaszkiewicza w Mielcu. - Nie chcemy tej drogi, wycięto tyle lasu niepotrzebnie - mówiła jednak z osób podczas spotkania z zastępcą prezydenta Mielca.

SZPITAL W PROKURATURZE

Stowarzyszenie "Rzecznik Praw Pacjenta" z jego prezesem Ireneuszem Dzieszko złożyło do prokuratury powiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez dyrekcję Szpitala Specjalistycznego w Mielcu.

TRWA GŁOSOWANIE SMS-owe w PLEBISCYCIE SPORTOWIEC ROKU!!! - szczegóły w papierowym KORSO

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE