Reklama

Tygodnik Regionalny Korso 31/2017

Opublikowano:
Autor:

Tygodnik Regionalny Korso 31/2017 - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Redakcja zakończyła już pracę nad najnowszym wydaniem Tygodnika Regionalnego Korso. Nadchodzi ogromna fala upałów! Nogi zanurzamy w wodzie aż do połowy łydki, pijemy po 2 litry wody dziennie, uzupełniamy utracone elektrolity i szukamy cienia i chłodu - tylko tak możemy przetrwać najbliższe dni z tropikalnym upałem.

- Dziękuję marszałkowi za tę drogę. Czekaliśmy na nią 24 lata - powiedział burmistrz Radomyśla Wielkiego, Józef Rybiński, chwilę przed podpisaniem umowy na budowę obwodnicy miasta. Nowy odcinek drogi wojewódzkiej nr 984 będzie miał długość około 3,1 kilometra. Większość pacjentów na oddziałach onkologicznych umiera ze strachu, a nie na raka - cytuje uczestniczę swoich warsztatów terapeutka Anna Wiśniewska - Małek, która pokonała chorobę nowotworową. Dziś ona wskazuje drogę innym, jak wygrać z rakiem. Piszemy także o tym, że Ministerstwo Sportu dofinansuje budowę hali MOSIR w Mielcu kwotą 17 milionów złotych. To jedna z największych dotacji, jaką przyznał minister sportu w tym roku na inwestycje sportowe w kraju. W tym tygodniu ujawniamy majątki radnych powiatowych. Dowiedz się, ile zarabiają, ile mają oszczędności a ile kredytów. Pierwsze w dziejach Mielca miejskie miodobranie, podczas którego rój pszczół chętnie podzielił się z gośćmi pysznym miodem. 

Za nami trzecia odsłona Metamorfozy z Korso! Poznajcie panią Dorotę, która za sprawą naszych ekspertów zmieniła się nie do poznania!

Czekamy na Wasze zgłoszenia: [email protected]

Co więcej?

- Zaginęła 81-latka!

- Kraksa trzech aut

- Miał kokainę w lexusie

- Zygzakiem przez życie

- Fundacja SOS Życie w telewizji 

- 17 milionów na halę dla Mielca!

- Sentymentalna podróż Szaferów

- Miód z dachu 

- Wywiad z Marszałkiem Władysławem Ortylem

- Nowe latarnie w gminie Padew Narodowa

- Militarne zabawy na Bulwarach

- Piłkarskie święto przy Solskiego 1

- Popołudnie z Wojciechem Lubienieckim 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE